TRAFIC

Renault Trafic
kaina nuo 30 790 €
Renault Trafic

įspūdingas dizainas
Akį traukia Trafic priekinė kėbulo dalis su atnaujinto dizaino buferiu, horizontalus variklio dangtis, vertikalios radiatoriaus grotelės ir nauja kamuolinių debesų mėlyna spalva.

patikimas, dinamiškas furgonas
Naujasis Trafic modelis – tai patogumo ir praktiškumo derinys. Gerai apgalvotas salono dizainas. Pertvara turi liuką atlenkiamu dangčiu po keleivio sėdyne, todėl galima vežti iki 4,15 m ilgio daiktus, o dėl stačiakampės formos šiame furgone telpa 8,9 m³ krovinių. Priekinėje salono dalyje rasite daugybę dėtuvių, kurių bendras tūris – 88 l. Be to, galėsite naudotis biuro ant ratų funkcija, kuri leis dirbti bet kokioje vietoje bet kokiu laiku.
peržiūrėkite galeriją

įranga

praktiškas, universalus ir saugus

Trafic
funkcionalus salonas
Patogiai įsitaisykite savajame Renault Trafic ir dirbkite, kad ir kur būtumėte. Dėl modulinės darbo erdvės tereikia užlenkti vidurinės sėdynės atlošą ir kabina virs biuru ant ratų. Ant improvizuoto A4 formato stalelio galima laikyti nešiojamąjį kompiuterį, įmonės dokumentus.
Trafic
optimizuota krovinių erdvė
Dėl atverčiamo liuko dangčio po keleivio sėdyne galima pakrauti net iki 4,15 m ilgio krovinį – ilgiausią šioje transporto priemonių kategorijoje. Dėl stačiakampės krovinių skyriaus formos jame telpa iki 8,9 m³ krovinių.
Trafic
saugus vairavimas
Suplanuotus maršrutus įveikite be jokio vargo, naudodamiesi 10 naujajame Trafic įrengtų vairavimo pagalbos sistemų: nematomų zonų stebėjimo sistema, aktyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema, eismo juostos kontrolės sistema, aktyviąja stabdymo pagalbos sistema ir kt. Dirbti kelyje dar niekad nebuvo taip patogu ir saugu.
įranga
mūsų sprendimai įmonėms
Nuo 1980 m. Trafic pritaikomas prie jūsų profesinės veiklos. 

Medinė vidaus apdaila, apsauginė danga, dėtuvės... Siūlome įvairiausius individualius priedus, atitinkančius jūsų poreikius.

sprendimai bet kokiam verslui

platus įrangos variantų pasirinkimas įvairaus pobūdžio veiklai

Trafic – furgonas bet kokiam verslui
Kiekvienas gali pritaikyti Trafic prie savo poreikių, pasirinkdami kurį nors iš daugybės individualių sprendimų ar automobilio adaptavimo variantų, pridėdami papildomos įrangos, įsigydami reikiamų priedų. 

Pasirinkite tokį furgono variantą, kuris geriausiai tinka jūsų veiklai. Du ilgio, du aukščio variantai, krovumas – nuo 5,8 iki 8,9 m³, didesnė kabina, stiklai, pertvaros, durys ir t. t. 

Pasirinkite pageidaujamą kabinos važiuoklę, tada – adaptavimo variantą: didelės talpos furgoną, šaldytuvą, maisto furgoną ar netgi savivartį.
sužinokite daugiau apie Renault Trafic