oro kondicionierius

Susipažinkite su Renault serviso pasiūlymais dėl oro kondicionieriaus techninės priežiūros.

oro kondicionierius

Pasirūpinkite oru, kurį kvėpuojate.
Oro kondicionierius
Oro kondicionierius neleidžia rasoti stiklams, reguliuoja automobilio salono oro temperatūrą ir valo orą specialiu Renault užpatentuotu antialerginiu filtru.

Pasinaudokite Renault servisu ir užsitikrinkite ilgalaikį oro kondicionieriaus naudojimą, taip pat pagerinkite oro kokybę bei važiavimo komfortą.
Renault antialerginis salono filtras
Dvifunkcis salono filtras saugo nuo alergenų, bakterijų, pelėsio ir dulkių. Jis sulaiko alergenus ir neleidžia į saloną patekti bakterijoms bei pelėsiui. Salone kvėpuosite švaresniu oru, be to, vairuotojas mažiau nuvargs, jam bus lengviau susikaupti. Švarus oras aktualus ir keleiviams, ypač vaikams, taip pat tiems, kas daug važinėja mieste.
Renault antialerginiai salono filtrai sulaiko 99,9 % bakterijų ir alergenų. Nuo to priklauso ne tik važiavimo komfortas, bet ir vairuotojo bei keleivių saugumas.*
Renault antialerginio salono filtro sluoksniai
Labai veiksmingas kietųjų dalelių filtravimo sluoksnis
Šis labai veiksmingas filtravimo sluoksnis sulaiko 99,9 % stambesnių kietųjų dalelių, pavyzdžiui, kelio dulkes, žiedadulkes, suodžius, padangų keliamas dulkes ir smulkesnes purvo daleles.
Aktyvintosios anglies sluoksnis
Aukštos kokybės modifikuotas aktyvintosios anglies sluoksnis sulaiko kvapus ir kenksmingas dujas, įskaitant ozoną, sieros dioksidą ir azoto oksidus.
Dvifunkcis sluoksnis
Antibakterinis biologinis sluoksnis su natūraliu polifenoliu sulaiko beveik visus alergenus ir užtikrina, kad bakterijos ir pelėsis (grybelis) neturėtų maistinių medžiagų.
salono filtrų tipai
Kam reikalingas polifenolis?
Polifenolis – tai organinė medžiaga, užkertanti kelią įvairiems susirgimams. Jis stabdo mikroorganizmų vystymąsi ir neleidžia patekti alergenams į automobilio saloną.


Ar žinojote, kad...


  • Alergija gali užklupti bet kurį ir bet kokio amžiaus žmogų.
  • Šienlige serga kas trečias Europos Sąjungos gyventojas.
  • Alergines reakcijas dažniau patiria vaikai ir pagyvenusieji.
  • Dėl visuotinio atšilimo plačiau auga alergiją sukeliantys augalai ir pailgėjo jų žiedadulkių plitimo laikas.
  • Jei važiuodamas 80 km/val. greičiu vairuotojas nusičiaudi, užsimerkęs jis nuvažiuoja net 25 m.
*Renault antialerginis salono filtras filtruoja automobilio salono orą. Pasikeiskite salono filtrą naudodamiesi gamintojo apžiūros programa. Dėl oro užterštumo ir vairuotojo bei keleivių komforto salono oro filtrą rekomenduojama keisti kasmet arba kas 15 000 km.
PALENGVINKITE SAU GYVENIMĄ NAUDODAMIESI RENAULT SERVISU
kuo dar galėtume padėti? jūsų Renault ir jūs – tai…
Renault servisas
Priedai jūsų automobiliui
Renault servisas
Renault servisas
Renault Assistance ir garantijos
Renault servisas