mūsų paslaugos įmonėms

Norėdama jums padėti vykdyti verslo veiklą ir palengvinti kasdienius darbus Renault siūlo įvairių paslaugų, apimančių visus jūsų poreikius – nuo automobilių parko valdymo iki techninės priežiūros.

finansavimas ir biudžeto valdymas

Finansavimo paslaugos įmonėms
Kad ir kokia būtų jūsų įmonė, rasime finansavimo sprendimą, atitinkantį jos poreikius. Trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos sutartys, išperkamoji nuoma – tikrai rasite tai, ko reikia jums!
Mūsų serviso paslaugų sutartys
Susipažinkite su mūsų siūlomomis serviso paslaugų sutartimis įmonėms ir išsirinkite tokią, kuri geriausiai tinka jūsų verslui.

aptarnavimas po pardavimo

Techninė priežiūra ir remontas
Jūsų automobilio techninė priežiūra ir remontas – svarbus etapas, kuriuo svarbu pasirūpinti norint užsitikrinti nenutrūkstamą mobilumą. Susipažinkite su jums paruoštais pagalbos variantais.
Mūsų priedai
Peržiūrėkite atrinktus priedus ir visą priedų, skirtų jūsų automobiliui, katalogą. Išsirinkite, kas būtų naudinga jūsų verslo veikloje.

mobilumas ir draudimas

Renault Assistance
Įvykus gedimui ar avarijai nedelsiant kreipkitės į techninės pagalbos tarnybą Renault Assistance. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu. Rasime geriausią sprendimą!
Pratęsta garantija
Automobilio priežiūra reikalinga nuolat. Ypač jei jis – darbo įrankis. Norėdami visiškos apsaugos pasvarstykite apie pratęstą garantiją.