aptarnavimas bei remontas

Originalios atsarginės Renault detalės

Originalios atsarginės Renault detalės

Renault Service
Originalios atsarginės Renault detalės
Renault rekomenduoja savo klientams naudoti originalias atsargines Renault detales, nes jos atitinka visus kokybės standartus bei gamintojo nustatytus saugos reikalavimus. Jums teliks mėgautis vairuojant savo Renault automobilį.

Kuo originalios atsarginės detalės pranašesnės?

Dvi detalės – originali ir neoriginali – iš išorės gali atrodyti taip pat. Tačiau jos nebūtinai yra vienodos.

Tinka idealiai ir yra lengvai montuojamos

Originalios atsarginės detalės puikiai tinka Jūsų automobiliui, o jų keitimas yra paprastas, nes detalės tinka idealiai, o jų tvirtinimo elementai yra specialiai pritaikyti.

Saugumo garantija

Originalios detalės leidžia užtikrinti ir išlaikyti aukščiausią Jūsų automobilio saugumo lygį. Neoriginalios detalės gali būti kitokių matmenų, svorio ir pagamintos iš prastesnės kokybės medžiagų. Susidūrimo metu galimas pavojus, kad neoriginalios atsarginės detalės sulūš arba deformuosis.

Patikimumas ir saugumas

Kiekviena originali atsarginė detalė tiksliai atitinka pavyzdinį modelį. Būtent todėl automobilis išlaiko gamintojo numatytą patikimumo lygį ir atitinka garantijoje nurodytus kitus saugumo reikalavimus.Be originalių atsarginių detalių siūlome ir platų MOTRIO detalių, tinkamų senesniems ir kitų modelių automobiliams, asortimentą.

MOTRIO detalių asortimentas

Renault Service
MOTRIO – tai atsarginės Renault tiekiamos detalės, skirtos senesniems automobilių modeliams.

MOTRIO siūlo platų eksploatacinių detalių asortimentą, kurį sudaro: stabdžių diskai ir trinkelės, guoliai, amortizatoriai, filtrai, uždegimo žvakės, elektros lemputės, langų valytuvai, alyva. 

Artimiausioje ateityje planuojame dar labiau išplėtoti populiariausių Lietuvos rinkoje detalių pasiūlą.


MOTRIO detalių galima įsigyti Renault autoservisuose visoje šalyje.


Siūlome naudotis kompleksine paslauga – montuoti nusipirktą detalę mūsų autoservisuose, nes tokiu atveju jums suteikiama vienerių metų garantija detalei ir automobilio remonto darbams.