Aptarnavimas bei remontas

RENAULT priedai

Suteik savo automobiliui išskirtinumo

Norėtum, kad tavasis RENAULT automobilis atrodytų ypatingas ir išskirtinis? Apsaugos detalės, išskirtiniai apdailos elementai, bagažinės erdvės optimizavimo reikmenys, multimedijos įranga... RENAULT sprendimai patenkins visus šiuos poreikius o tu galėsi vairuoti saugiau ir be įtampos.

Žinių galia

Yra RENAULT ir yra tavasis RENAULT. Pasirink kokį nori priedą ir sau tinkamą įrangą. Padaryk savo automobilį išskirtiniu, tegul svajonė taps realybe!

Susikurk savą stilių

Lengvojo lydinio ratlankiai, šoninių veidrodžių korpusai, lipdukai, slenksčių juostos, papildoma įranga... Jei ko ir gali pritrūkti, tai tik vaizduotės.

Pasijusk kaip multimedijos salone

Susikurk savajame RENAULT automobilyje tikrą multimedijos saloną. Su nešiojamuoju DVD leistuvu ir garso sistema 8.1 Focal pasijusk kaip koncerte: visos tavo kelionės bus nepakartojamos.

Įsitikink ir tavo kasdienybės taps paprastesnė

Tai taip praktiška!

RENAULT priedai yra funkcionalūs, visiškai saugūs ir jais paprasta naudotis. Visa tai vainikuoja unikalus ir patrauklus dizainas. Jau turi viską, ko tau reikia!

Gabenk dar daugiau ir geriau!

Savaitgalio pasivažinėjimas dviračiu, išvyka į gamtą ar atostogų kelionė: yra daugybė situacijų, kuomet tau prireiks dagiau vietos tavajame RENAULT automobilyje. Stogo laikikliai, dviračių laikikliai, bagažo tinkleliai... Su šiais RENAULT priedais keliauk kaip tau patinka ir kaip tau patogiau.

Patogumas kiekvieną dieną

Tavasis RENAULT automobilis gali tapti dar funkcionalesniu – tereikia pasirinkti: bagažo tinkleliai, bagažinės įdėklai, skyreliai bagažinės erdvei padalyti. O jei nori, kad automobilio salonas visuomet atrodytų kaip naujas, pasirink kuriuos nors iš mūsų siūlomų kilimėlių.

Vairuok saugiai

Gyvenk be įtampos: tavąjį RENAULT automobilį nuo įsilaužimo gali apsaugoti mūsų siūloma signalizacija. Kad žiemą sudėtingomis sąlygomis galėtum važiuoti saugiai, siūlome sniego grandines, kurios pagerins ratų sukibimą su kelio danga.