Captur

atletiško silueto visureigis

salono dizainas
Revoliucija
Aukštųjų technologijų pultas su 9,3" įstrižainės jutikliniu multimedijos ekranu, pasuktu į vairuotojo pusę, skaitmeninis 10,25" įstrižainės prietaisų skydelis, naujas specialaus dizaino centrinis valdymo pultas su futuristine pavarų svirtimi „e-Shifter“... Atraskite išskirtinio dizaino salono erdvę, gausią technologijų. 
eiti į galeriją

išorės dizainas
emocinga forma
Renault Captur turi visas visureigio savybes. Tai tik pabrėžia jo ryžtingą charakterį.

individualizavimas

Captur – kiekvienam

Renault Captur prisitaikys prie jūsų pageidavimų.
Individualizuota išorė...
individualizuota išorė...
Stogas, šoniniai veidrodėliai, kėbulo apsauga... Pasirinkite pageidaujamą naujojo Renault Captur spalvą.
... ir salonas.
... ir salonas.
Jauskitės kaip namie. Nuo centrinio prietaisų skydelio apmušalo dekoratyvinio intarpo iki porankių – išsirinkite norimą oranžinės arba pilkos spalvos paketą SIGNATURE arba pridėkite daugiau salono akcentų –  pasirinkite vieną iš keturių spalvų (mėlyna, raudona, oranžinė ir žaliai mėlyna).
susipažinkite iš arčiau
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid