CAPTUR

visiškai naujas,
100 % Captur
Renault CAPTUR


dizainas
Atletiško silueto visureigis
Dinamiškos reljefinės linijos kuria šiuolaikišką, galingą įvaizdį. Patogus, naujoviškas salonas ir daugybė dvispalvio kėbulo individualizavimo galimybių... Didelis ir dar šiuolaikiškesnis Renault Captur – tikro visureigio įsikūnijimas su charakteriu.
eiti į galeriją

individualizavimas

susikurkite svajonių automobilį

Parodyk savo individualumą! Renault Captur siūlo daugybę individualizavimo variantų – ir išorėje, ir salone.
Renault Captur
Išorėje...
Dvispalvis kėbulas, priekinė ir užpakalinė važiuoklės apsauga, spalvoti dekoratyviniai elementai – individualizuokite Captur ir parodykite savo charakterį.
Renault Captur
... ir salone
Galite rinktis iš pačių įvairiausių salono individualizavimo paketų ir apmušalų variantų.
Renault Captur
MULTI-SENSE – dar daugiau galimybių
3 važiavimo režimai („Eco“, „Sport“, „MySense“), 8 vidaus apšvietimo režimai... Naudodamiesi sistema MULTI-SENSE Renault Captur pritaikykite prie savo nuotaikos.

įranga

patirkite įspūdžių galią

Dėl šiuolaikinių ir intuityvių technologijų, individualizuoto salono ir išskirtinių konfigūracijos galimybių Captur prisitaiko prie jūsų poreikių ir svajonių, todėl kelionių įspūdžiai bus tikrai nepamirštami.
Renault Captur
Naujoviškos technologijos
Siekiant padidinti komfortą ir saugumą naujajame Captur įdiegtos aukščiausios klasės naujoviškos technologijos, atveriančios kelią autonominiam vairavimui. Vairuokite be rūpesčių! 
Renault Captur
Viskas pagal pageidavimus
Aukštųjų technologijų pultas, stiklinis stogas, erdvus salonas, šioje automobilių klasėje didžiausia bagažinė (536 l), stumdoma užpakalinė sėdynė, daugybė dėtuvių – Renault Captur atitiks visus kasdienius poreikius.
Penkių žvaigždučių saugumas
Naujajame Captur pasiektas aukščiausio lygio saugumas. Tai patvirtinta aukščiausiu penkių žvaigždučių įvertinimu, atlikus Euro NCAP saugumo bandymus pagal griežtus 2019 m. reikalavimus. Ypač dėmesio vertas aukštas suaugusiųjų ir vaikų saugumo įvertinimas (atitinkamai 36,7 balo iš 38 galimų ir 41 balas iš 49 galimų).

Taip pat buvo vertinamos taikomos technologijos, tarp kurių – ir aktyvioji stabdymo pagalbos sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija, kuriai skirtas maksimalus balų skaičius.

Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid