Captur multimedija

Renault Connect

Captur – išmanus automobilis jūsų paslaugoms

Multimedijos sistema EASY LINK su iki 9,3" įstrižainės ekranu
Tikras išmanusis automobilinis kompiuteris su intuityvia multimedijos sistema EASY LINK leis maksimaliai paprastai valdyti visas automobilio funkcijas.

Naudokitės navigacijos sistema, saugiai skambinkite per „Bluetooth“, klausykitės mėgstamų radijo stočių ir naudokitės išmaniojo telefono programomis („Waze“, „Google“ žemėlapiais, „Spotify“ ir kt.) tiesiog automobilio ekrane, suderinamame su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“. Be to, naudodamiesi balso komandomis, niekada nepamesite iš akių kelio.
Išmanioji navigacija
Kadangi naudojama įdiegta „Google“ adresų paieška, galite būti tikri, kad visada atvažiuosite ten, kur reikia. Keliaujant informacija apie kelių eismą realiuoju laiku „TomTom“ atnaujinama kas dvi minutes, todėl gana tiksliai nustatomas atvykimo į paskirties vietą laikas ir išrenkamas optimalus maršrutas.
Automatinis atnaujinimas
Naujausius pakeitimus gaukite automatiškai! Automobilyje naujausi žemėlapiai reguliariai įkeliami ir nustatomi naudojant automatinio atnaujinimo technologiją „Over the Air“.
susipažinkite iš arčiau
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir techniniai duomenys, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.
atraskite panašius modelius
Clio E-Tech full hybrid
Clio E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid
Captur E-Tech full hybrid