hibridiniai varikliai

variklis

Renault Clio E-tech full hybrid
145 AG VARIKLIS E-TECH FULL HYBRID
Elektrinis automobilis, kurio nereikia įkrauti: iki 80 % važiavimo mieste elektriniu režimu, neprijungiant automobilio prie elektros tinklo. Gerokai didesnis važiavimo komfortas, iki 40 % mažesnės degalų sąnaudos ir mažiau išmetamo CO2*.
VIDAUS DEGIMO VARIKLIS
90 AG benzininis variklis. Optimaliai pritaikytas įvairioms eksploatavimo sąlygoms, saikingos degalų sąnaudos. Suderintas taupumas ir malonumas vairuoti.
LPG VARIKLIS
Dviejų rūšių degalų, benzininė ir suskystintųjų dujų, pavara – puikus būdas sumažinti išmetamo CO2 kiekį ir sutaupyti degalų visoje Europoje. Įvertinkite šio variklio universalumą ir nuvažiuojamą atstumą iki 1100 km**.

"* priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovos ir vairavimo stiliaus. Šaltinis: WLTP, mišrus ciklas, 2023 m. kovas
** priklauso nuo vairavimo stiliaus. Šaltinis: WLTP, mišrus ciklas, 2023 m. kovas"


E-Tech full hybrid

geriausios hibrido technologijos
Iki 80 % kelionių mieste elektriniu režimu ir 40 % mažesnės degalų sąnaudos. Jokių laidų ir poreikio prijungti prie elektros tinklo. Akumuliatorius automatiškai įkraunamas automobiliui lėtėjant ir jį stabdant.
145 AG
variklis E-TECH FULL HYBRID
80%
kelionių mieste važiuojant elektriniu režimu
40%
mažesnės degalų sąnaudos**
900 km
nuvažiuojamas atstumas***

*priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovos ir vairavimo stiliaus. Vidinis RENAULT šaltinis; 2023 m.
**taikytina varikliui E-TECH FULL HYBRID, palyginti su vidaus degimo varikliu; priklauso nuo vairavimo stiliaus; remiantis WLTP miesto ciklu, 2023 m. kovas.
***priklauso nuo akumuliatoriaus įkrovos ir vairavimo stiliaus. Šaltinis: WLTP, mišrus ciklas, 2023 m. kovas

technologija
Renault Clio E-Tech full hybrid
CLIO Е-TECH FULL HYBRID turi du elektrinius variklius ir benzininį variklį. Daugiarežimė automatinė pavarų dėžė teikia pirmenybę visiškai elektriniam režimui ir vidaus degimo variklį įjungia tik kai jo prireikia.
pagrindinės ypatybės
Renault Clio E-Tech full hybrid
145 AG variklis E-TECH FULL HYBRID užtikrina dinamišką 100 % elektrinį variklio paleidimą ir greitą įsibėgėjimą. Akumuliatorius įkraunamas, kai automobilis važiuoja, naudojant rekuperacinį stabdymą, tai yra panaudojant energiją, išsiskiriančią automobiliui lėtėjant ar jį stabdant.
mažesnės degalų sąnaudos
Renault Clio E-Tech full hybrid
Sutaupykite iki 40 % degalų mieste ir mėgaukitės 4,1 l/100 km mišraus ciklo degalų sąnaudomis (pagal WLTP, 2023 m. kovas; priklauso nuo varianto ir versijos).
išmetamo CO₂ kiekis.
Renault Clio E-Tech full hybrid
CLIO E-TECH FULL HYBRID išsiskiria dar didesniu našumu ir ekologiškumu, taip pat išmeta mažiau CO2 – iki 93 g/km (pagal WLTP, 2023 m. kovas, priklauso nuo varianto ir versijos).
CRIT'AIR klasifikacija
Renault Clio E-Tech full hybrid
CLIO Е-TECH FULL HYBRID gavo Crit'air 1 ženklinimą, todėl jį galima eksploatuoti net ir esant didelei aplinkos taršai. Tai didelis privalumas kai kuriuose didmiesčiuose.

vidaus degimo variklis

Renault Clio E-Tech full hybrid
benzininis variklis
Automobilyje RENAULT CLIO naudojami benzininiai varikliai, leidžiantys pasirinkti tai, kas jums svarbiausia: ekonomiškumas, optimalumas ar praktiškumas. Jų bendri privalumai – našumas ir malonumas vairuoti.
technologija
RENAULT CLIO gaminamas su varikliu TCe90 ir GRM pavaros grandine, kuri padeda sumažinti techninės priežiūros išlaidas.
pagrindinės ypatybės
Norėdami daugiau universalumo, rinkitės benzininį variklį TCe 90. Šis naujausios kartos variklis optimaliai taupys degalus tiek vietinės reikšmės keliuose, tiek greitkeliuose.

LPG

našumas ir jokių kompromisų
Mažiau išmetamo CO2, degalų prieinamumas visoje Europoje ir ekonomiškumas. Svarbiausia – nereikės aukoti malonumo vairuoti ir naudodami abiejų rūšių degalus galėsite nuvažiuoti iki 1100 km (priklauso nuo vairavimo stiliaus; šaltinis: WLTP, mišrus ciklas, 2023 m. kovas).
technologija
RENAULT CLIO su nauju 100 AG (170 Nm) benzininiu varikliu su turbina turi pažangią dviejų rūšių degalų sistemą, naudojančią benziną ir suskystintąsias dujas. Ženklinimas CRIT'AIR 1 padės išvengti eismo apribojimų miesto centre arba stovėjimo aikštelėje, atsižvelgiant į saugos sistemas.
pagrindinės ypatybės
RENAULT CLIO variantas su LPG ir 6 pakopų mechanine pavara išsiskiria greita reakcija, universalumu ir patikimumu: variklio vidaus degimo sistema parenka degalus, atsižvelgdama į tai, kokių degalų automobilyje yra. Taip pasiekiamas iki 1100 km nuvažiuojamas atstumas.