varikliai

Renault Kangoo Van furgonas

išsamiau apie variklius

Jei pasinaudosite mūsų serviso paslaugų programa, jūsų Kangoo Van visada bus nepriekaištingos būklės. Kas 2 metus arba kas 30 000 km* atliksime techninę apžiūrą.
DYZELINIAI
Mūsų naujieji dyzeliniai varikliai atitinka naująjį EURO6 DFULL standartą. Degalų sąnaudas padės sumažinti režimas ECO.
Blue dCi 75
Ekonomiškas
Nebrangus partneris! 1,5 litro darbinio tūrio variklis „AdBlue®“ su turbokompresoriumi ir mechanine 6 pavarų dėže sumažina degalų sąnaudas ir dėl 230 Nm sukimo momento užtikrina malonumą vairuoti.
Blue dCi 95
Efektyvus
Šis 1,5 l „AdBlue®“ variklis su turbokompresoriumi ir įspūdingu 260 Nm sukimo momentu suderina efektyvumą ir vairavimo malonumą. Dabar galima įsigyti su 6 greičių mechanine pavarų dėže, o netrukus bus galima įsigyti ir su 7 greičių automatine pavarų dėže su dviguba sankaba.
Blue dCi 115
Universalus
Šis 1,5 l "AdBlue®" variklis su turbokompresoriumi ir 270 Nm sukimo momentu suteikia daugiau galios, kad galėtumėte dar labiau mėgautis važiavimu gana nedidelėmis degalų sąnaudomis. Tinka sunkiems kroviniams vežti ir vilkti, taigi sukurtas atsižvelgiant į profesionalų poreikius.
* Žiūrint, kas būna anksčiau
BENZININIAI
Naujos kartos paprasti ir našūs benzininiai varikliai, kurių techninė priežiūra kainuoja nedaug.
TCe 100 FAP
Taupus
1,3 litro darbinio tūrio variklis su turbokompresoriumi, tiesioginiu įpurškimu ir mechanine 6 pavarų dėže užtikrina 200 Nm sukimo momentą ir optimalų važiavimą. Sumažinkite degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį naudodami kietųjų dalelių filtrą ir NOx kiekio mažinimo sistemą.
TCe 130 FAP
Idealiai universalus
Šis 1,3 litro darbinio tūrio variklis su turbokompresoriumi, tiesioginiu įpurškimu, mechanine 6 pavarų dėže (ateityje – ir su automatine 7 pavarų dėže bei dviguba sankaba), kietųjų dalelių filtru ir NOx kiekio mažinimo sistema užtikrina 240 Nm sukimo momentą. Todėl galėsite mėgautis automobilio dinamiškumu, universalumu ir nedidelėmis degalų sąnaudomis. Jei norite dar sumažinti degalų sąnaudas ir išmetamo CO2 kiekį, galite pasirinkti variantą ECOLEADER, kurio greitis apribotas iki 110 km/val.
sužinokite daugiau apie naująjį Renault Kangoo Van