Naujasis Trafic Combi

jūsų kelionių draugas

Naujasis Trafic Combi
nuo 31 121 € 

IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS, NAUJA KĖBULO SPALVA – KARMINO RAUDONA


Naujos vertikalios radiatoriaus grotelės ir Renault automobiliams būdinga C raidės formos šviesadiodžių žibintų linija... Dinamiško stiliaus Trafic Combi – dabar su naujos karmino raudonos spalvos kėbulu ir 17 colių ratlankiais.

peržiūrėti galeriją

komfortas ir universalumas

Iš naujo atraskite salono praktiškumą

Naujasis Trafic Combi

išmanusis technologijų pultas

Belaidis įkroviklis, dėtuvė EASY LIFE, XXL dydžio gėrimų laikiklis ir automobilinė ryšio sistema EASY LINK... Mėgaukitės patogumu ir erdve naujai suprojektuotoje priekinėje salono dalyje.
Naujasis Trafic Combi

funkcionali keleiviams skirta erdvė

3, 6 arba 9 vietos: galima pati įvairiausia Trafic Combi salono konfigūracija – pritaikykite saloną prie savo poreikių. Į Trafic Combi tilps iki 9 žmonių su visu bagažu, o jei reikia, galima išmontuoti antrą ir trečią sėdynių eiles ir padidinti krovinių skyriaus erdvę, neaukojant nė lašo komforto!

Saugumas, efektyvumas ir technologijos

Naujasis Trafic Combi

vairavimo pagalbos sistemos

Visų keleivių saugumui automobilyje Trafic Combi įdiegtos įvairios vairavimo pagalbos sistemos. Manevruoti bus lengviau naudojantis automobilio statymo pagalbos sistema, o eismo juostos palaikymo sistema, stabdymo pagalbos sistema (AEBS) ir aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema prisidės prie visų saugumo.
Naujasis Trafic Combi

patogumas vairuoti

Varikliai su technologija STOP & START atitinka naujausius išmetamųjų dujų normų „Euro 6 D-Full“ reikalavimus. Galima pasirinkti mechaninę pavarų dėžę (110 arba 150 AG) arba 6 pakopų automatinę EDC pavarų dėžę (150 arba 170 AG) su dviguba sankaba. Su šia įranga dėl sklandaus ir greito pavarų perjungimo padidės komfortas ir reakcijos greitis.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE NAUJĄJĮ „TRAFIC COMBI“

Atraskite panašius modelius

Similar models

Keleivinis Trafic

Similar models

Espace