TRAFIC COMBI

jūsų kelionių draugas
Trafic Combi
Išraiškingas dizainas, nauja kėbulo spalva – karmino raudona
Naujos vertikalios radiatoriaus grotelės ir Renault automobiliams būdinga C raidės formos šviesadiodžių žibintų linija... Dinamiško stiliaus Trafic Combi – dabar su naujos karmino raudonos spalvos kėbulu ir 17 colių ratlankiais.
peržiūrėti galeriją
komfortas ir universalumas iš naujo atraskite salono praktiškumą
Trafic Combi
išmanusis technologijų pultas
Belaidis įkroviklis, dėtuvė EASY LIFE, XXL dydžio gėrimų laikiklis ir automobilinė ryšio sistema EASY LINK... Mėgaukitės patogumu ir erdve naujai suprojektuotoje priekinėje salono dalyje.
Trafic Combi
funkcionali keleiviams skirta erdvė
3, 6 arba 9 vietos: galima pati įvairiausia Trafic Combi salono konfigūracija – pritaikykite saloną prie savo poreikių. Į Trafic Combi tilps iki 9 žmonių su visu bagažu, o jei reikia, galima išmontuoti antrą ir trečią sėdynių eiles ir padidinti krovinių skyriaus erdvę, neaukojant nė lašo komforto!
saugumas, efektyvumas ir technologijos
Trafic Combi
vairavimo pagalbos sistemos
Visų keleivių saugumui automobilyje Trafic Combi įdiegtos įvairios vairavimo pagalbos sistemos. Manevruoti bus lengviau naudojantis automobilio statymo pagalbos sistema, o eismo juostos palaikymo sistema, stabdymo pagalbos sistema (AEBS) ir aktyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema prisidės prie visų saugumo.
Trafic Combi
patogumas vairuoti
Varikliai su technologija STOP & START atitinka naujausius išmetamųjų dujų normų „Euro 6 D-Full“ reikalavimus. Galima pasirinkti mechaninę pavarų dėžę (110 arba 150 AG) arba 6 pakopų automatinę EDC pavarų dėžę (150 arba 170 AG) su dviguba sankaba. Su šia įranga dėl sklandaus ir greito pavarų perjungimo padidės komfortas ir reakcijos greitis.

sužinokite daugiau apie Trafic Combi
atraskite panašius modelius
Trafic Spaceclass
Trafic Spaceclass