nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimo trukmė

RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC

supaprastintas įkrovimas

charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
KELYJE
Su mūsų automobiliu suderinamos dauguma viešųjų įkrovimo stotelių. Jų rasite miestų centruose, RENAULT atstovybėse ir greitkeliuose. Automobilį galite įkrauti bet kurioje iš daugiau nei 300 000 įkrovimo stotelių visoje Europoje (vien Prancūzijoje – 77 000).
charging - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
NAMIE ARBA DARBE
Elektromobilį galima įkrauti iš elektros tinklo naudojant kartu gautą laidą. Norėdami įkrauti patogiai, tiesiog prijunkite jį prie savo namų 7,4 kW vienfazės kintamosios srovės įkrovimo stotelės arba 11 kW trifazės kintamosios srovės įkrovimo stotelės. Šias stoteles nesunku įrengti namuose ar darbo vietoje. Jei reikia, galima naudoti ir sustiprintą elektros lizdą, tačiau tada įkrovimo procesas bus lėtesnis.
INDIVIDUALIOMS ĮMONĖMS
mobilize power solutions
Prieš gaudami automobilį, pasirūpinkite, kad namuose ar darbo vietoje kvalifikuotas specialistas sumontuotų įkroviklį.
mobilize charge pass
Kad kelionė būtų dar patogesnė, pasinaudokite kuria nors iš 77 000 įkrovimo stotelių, patikrinkite, ar jos suderinamos su jūsų TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC, pasirinkite spartųjį arba lėtąjį įkrovimą ir lengvai atsiskaitykite naudodamiesi paslauga „Mobilize Charge Pass“. Rasite geriausią įkrovimo tinklą Europoje ir labai didelės galios „Ionity“ tinklą (sumažintais tarifais).
mobilize smart charge
Programa „Mobilize Smart Charge“ įkrauna automobilį sumažinto tarifo valandomis. Sutaupykite lėšų – panaudokite pigesnę elektros energiją.
ĮMONĖMS
mobilize business pass - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
mobilize business pass
Planuokite darbo dieną ir keliaukite naudodamiesi „Mobilize Business Pass“. Ši paslauga leidžia planuoti maršrutus ir pasiekti daugiau kaip 10 700 įkrovimo stotelių Il de Franse (bei iki 400 000 stotelių visoje Europoje).