NAUJASIS RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC

Renault Trafic Van E-Tech
kaina nuo 48 390 €
variklis 90 kW
arba 120 AG*
iki 297 km
nuvažiuojamas atstumas**
iki 8,9 m3
kraunamosios dalies tūris
matmenys 4,15 m
naudingasis ilgis*

* priklauso nuo varianto
** priklauso nuo varianto, duomenys pagal WLTP protokolą


100 % elektrinis – 100 % efektyvus

driving range - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
nuvažiuojamas atstumas 297 km
TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC važiuokite bet kur – galėsite patekti į mažos emisijos zonas (LEZ) ir miestų centrus, leiskitės į ilgas keliones iki 297 km neišmesdami CO2 ir kietųjų dalelių.

nuvažiuojamo atstumo ir įkrovimo valdymas

Programa „My Renault“ ir paslaugos „Mobilize“ padės valdyti TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC nuvažiuojamą atstumą ir sužinoti, kur pakeliui bus įkrovimo stotelės.

internetinės paslaugos

Automobilyje ar nuotoliniu būdu per RENAULT programą pasiekite RENAULT internetines paslaugas: informaciją apie likusį nuvažiuojamą atstumą, artimiausias įkrovimo stoteles, įkrovimo planavimą, maršruto planavimą ir kt.

matmenys ir jūsų pageidaujami priedai

KROVUMAS
loading volume - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC galima vežti iki 8,9 m3 tūrio krovinį, kuris patikimai pritvirtinamas naudojant 18 tvirtinimo taškų.
PAPRASTESNIS PAKROVIMAS
easy loading - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
Kadangi yra 4,15 m* ilgio, TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC užtikrinta didžiausias šioje kategorijoje kraunamosios dalies ilgis. Krovinį galima pakrauti per angą užpakalinėje sienelėje ir erdvę po keleivio sėdyne.
* priklauso nuo varianto
INDIVIDUALŪS PRIEDAI
adapted fittings - Renault Trafic Van E-Tech 100% electric
Pasinaudokite individualiai pasirenkamais priedais, atitinkančiais jūsų poreikius dėl vidaus apdailos, apsauginių dangų ir daiktų laikymo sistemų.

įranga

profesionali kabina
Kaip ir variante su vidaus degimo varikliu, TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC įrengta modulinė darbo vieta. Didelę vidurinę sėdynę galima nulenkti ir ant jos pasidėti nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį arba pasinaudoti integruotu A4 formato dokumentų laikikliu.
tokie patys privalumai kaip dyzeliniame variante
Toks pat patvarumas, dinamiškumas ir komfortas, tas pats krovumas ir interjero dizainas – tikras biuras ant ratų. Susipažinkite su dyzeliniu TRAFIC VAN E-TECH variantu.

pasirinkite savo automobilį

subsidijos ir paramos programos
Vyriausybė padės jūsų įmonei pereiti prie elektrinių transporto priemonių, pasiūlydama specialių subsidijų ir kitokią pagalbą, priklausomai nuo regiono, kuriame vykdote veiklą.
individualizuokite savo RENAULT TRAFIC VAN E-TECH 100% ELECTRIC