Arkana

dėl dinamiškų „TCe” ir E-Tech hybrid pavaros sistemų, taip pat dėl išmanių automobilinių technologijų kiekviena kelionė naujuoju Renault Arkana taps nepakartojama.

hibridinė pavara galima bet kokios komplektacijos automobiliui

Arkana
E-Tech hybrid – universali hibridinė pavara, kurios nereikia įkrauti
Visa hibridinė Renault Arkana pavara identiška pavarai, naudojamai modelyje Clio E-Tech full hybrid. Ši pavara leidžia pradėti važiuoti elektriniu režimu ir suteikia didelį malonumą vairuoti bet kokiomis aplinkybėmis, nes automobilis įsibėgėja dinamiškai ir greitai. Hibridinė pavara išsiskiria dideliu energijos vartojimo efektyvumu, taip pat novatoriška daugiarežime pavarų dėže, veiksminga stabdymo sistema su energijos rekuperacija ir automatiškai greitai įkraunamais akumuliatoriais. Važiavimas elektriniu režimu mieste gali siekti iki 80 %, o degalų sąnaudos neviršija 5,1 l / 100 km.
Arkana
Varikliai „TCe 140“ ir „TCe 160“: lankstūs ir našūs
Bet kokios komplektacijos Renault Arkana gaminamas ir su benzininiu turbininiu varikliu TCe. Šis ekonomiškas ir našus 140 AG variklis (arba jo 160 AG versija) buvo apjungtas su mikrohibridine technologija. Kadangi naudojamas generatorius su starterio funkcija, prijungtas prie 12 V ličio jonų akumuliatoriaus, esančio po keleivio sėdyne, automobilyje sklandžiau veikia funkcija STOP&START esant nedidelėms variklio apsukoms. 12 voltų sistema taip pat padeda varikliui ir tada, kai energijos reikia daugiau – variklį paleidžiant arba automobiliui greitėjant. Taip sumažinamos degalų sąnaudos ir išmetamo CO2 kiekis, užtikrinama sklandesnė važiavimo pradžia ir komfortiškesnis vairavimas.  
Arkana
Komfortas dėl automatinės pavarų dėžės
Įsigyjant Renault Arkana galima pasirinkti vieną iš dviejų novatoriškų pavarų dėžių – 7 pakopų EDC su dviguba sankaba, skirta varikliams „TCe”, arba variantui E-Tech hybrid skirtą pavarų dėžę su daugiarežime sankaba ir net 15 pavarų. Abi pavarų dėžės užtikrina sklandų ir greitą pavarų perjungimą ir komfortišką vairavimą. Transmisijos sistemos perduoda galią ir pavarų sistemos dinamiką ratams, bet pasirūpina, kad nebūtų eikvojama per daug degalų ar išskiriama daug CO2.

naujojo Renault Arkana įranga

Arkana
Transmisija „Е-Shifter”
Kaip ir Naujasis Espace arba aukštesnio komplektacijos lygio Captur, variantas E-Tech full hybrid turi pavarų svirtį „E-Shifter”, veikiančią principu „by-wire” (nenaudojant mechaninių trosų). Šis sprendimas leidžia pavarų svirtį įtaisyti ergonomiškumo požiūriu optimalioje automobilio salono vietoje ir prisideda prie maksimalaus malonumo vairuoti.
Arkana
Universalus salonas, gausus technologijų
Renault Arkana salono centriniame valdymo pulte rasite didelę dėtuvę su indukciniu krovikliu („Qi” standarto) ir du USB lizdus mobiliesiems telefonams įkrauti. Pulto šone pritvirtinta papildoma kišenė, kurioje galima laikyti telefoną, nešiojamąjį arba planšetinį kompiuterį, o pulto gale įrengti dar du lizdai keleiviams. Be to, viduriniame porankyje galima laikyti raktus, akinius ar piniginę, o durų skydų dėtuvėse – vandens butelius.
Arkana
Komfortas ir saugumas
Mūsų inžinieriai pasirūpino, kad kiekvienas Renault Arkana keleivis jaustųsi patogiai ir saugiai. Dėl tokių šiuolaikiškų vairavimo pagalbos sistemų kaip EASY PILOT, išvažiavimas iš stovėjimo vietos atbuline eiga ar aktyvioji stabdymo pagalbos sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija patogiai ir saugiai jausis ne tik vairuotojas, bet ir visi aplinkiniai.
Arkana
EASY PILOT – vairavimo pagalbos važiuojant spūstyje ir greitkeliu sistema
EASY PILOT – tai dviejų sistemų derinys: aktyvaus greičio reguliatoriaus (su funkcija STOP&GO), kuris veikia važiuojant 0–160 km/val. greičiu, ir eismo juostos palaikymo sistema. Ši pagalbos sistema leidžia palaikyti saugų atstumą nuo priekyje važiuojančios transporto priemonės. Ji ypač naudinga esant intensyviam eismui. Prireikus automobilis automatiškai sustabdomas ir vėl pradeda važiuoti be vairuotojo įsikišimo, jei eismas pajuda per 3 sekundes.  
Arkana
MULTI-SENSE – individualūs Renault Arkana nustatymai
Sistema MULTI-SENSE leidžia vairuotojui susikurti individualią automobilio vairavimo patirtį. Iš anksto nustatyti MULTI-SENSE vairavimo režimai ne tik parenka pageidaujamą tinkamą variklio ar vairo stiprintuvo veikimą, bet ir valdo ekrano foninį apšvietimą. Su MULTI-SENSE galite turėti kelis automobilius viename: ekonomišką, ekologišką (režimas ECO), individualizuotą (režimas MYSENSE) arba sportinį (režimas SPORT). Pasirinkite režimą pagal nuotaiką.
Arkana
360° kamera
Pagrindinė galinio vaizdo kamera gali būti papildyta trijų papildomų kamerų sistema, padedančia sukurti panoraminį 360° vaizdą ir viename paveikslėlyje atvaizduojančia visas automobilį supančias kliūtis. 360° kamera labai paprasta naudotis: ji automatiškai įsijungia įjungus atbulinės eigos pavarą. Sistema rodo du paveikslėlius: vaizdą priekyje ir gale, priklausomai nuo pasirinktos pavaros. Galima pasirinkti arba 360° vaizdą, arba keleivio pusėje esančios kameros fiksuojamą vaizdą stambiu planu. Pastatyti šį didelį visureigį yra paprasta kaip du kart du!