MŪSŲ PRIEDAI

Norite, kad jūsų Renault automobilis būtų išskirtinis? Apsaugos ir individualizavimo elementai, bagažinės optimizavimo sprendimai, multimedijos įranga... Siūlome sprendimus, kad jūsų Renault automobilis atitiktų jūsų poreikius.

SUSIKURKITE SAVO RENAULT

Sužinokite daugiau, kokius priedus siūlome jūsų automobiliui.

MŪSŲ PRIEDAI LENGVIESIEMS AUTOMOBILIAMS

Malonumas, praktiškumas, komfortas... Išsirinkite priedus, skirtus jūsų Renault automobiliui ir jums.
INDIVIDUALIZAVIMAS
Susikurkite savo stilių
Aliumininiai ratlankiai, šoninių veidrodėlių korpusai, lipdukai, slenksčių juostos, dekoratyviniai salono elementai. Siūlome platų priedų asortimentą.
KOMFORTAS IR MULTIMEDIJA
Keliaukite patogiai
Įsirenkite savo Renault automobilį dar patogiau: pasirinkite salono tvarkymo elementus: tinklelius, groteles, apsauginius įklotus... Jei norite, kad salonas visada atrodytų kaip naujas, pasinaudokite apmušalų ir kilimėlių pasiūlymu.
Mūsų multimedijos sistemų sprendimai
Savo Renault automobilyje susikurkite asmeninį multimedijos saloną su kilnojamu DVD ekranu ir pasijauskite tarsi koncerte įsigiję akustinės sistemos Focal 8.1 komplektą.
GABENIMAS IR MULTIMEDIJA
Gabenkite daugiau ir patogiau!
Kelionė dviračiais savaitgalį, kraustynės, atostogos – iškyla tiek daug įvairiausių situacijų, kai automobilyje RENAULT prireikia daugiau vietos. Stogo laikikliai, dviračių laikiklis, reguliuojama stogo bagažinė...
Rinkitės ramybę
Sumontuota signalizacija, sniego grandinės, skirtos sudėtingoms žiemos sąlygoms... Kartu su RENAULT visada būsite ramūs!

MŪSŲ PRIEDAI KOMERCINIAMS AUTOMOBILIAMS

Tegul jūsų kasdienis padėjėjas tampa dar praktiškesnis ir naudingesnis. Mūsų siūlomas Renault priedų asortimentas atitiks jūsų verslo poreikius.
accessories
Padidinkite savo darbo našumą
Pakabai, porankiai, saugumo ir bagažinės sistemos, kortelės Hands Free, priedai telefonams... Mūsų priedai palengvins jums darbą.
accessories
Išsirinkite komercinėms transporto priemonėms skirtus priedus, atitinkančius jūsų poreikius
Velkamieji kabliai, transportavimo sistemos, apsauginiai priedai, specialioji įranga... Sukūrėme daug įvairių priedų, kurie padės jūsų Renault KANGOO, EXPRESS, Renault TRAFIC arba Renault MASTER pritaikyti prie verslo poreikių.
PALENGVINKITE SAU GYVENIMĄ NAUDODAMIESI RENAULT

kuo dar galėtume padėti?

JŪSŲ RENAULT IR JŪS – TAI…

accessories
Renault servisas
Renault butikas Lifestyle
accessories
Renault servisas
Renault servisų tinklas
Svetainėje pateiktos automobilių modelių ir jų priedų nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio. Spalvos ir kai kurie vidaus ar išorės elementai gali skirtis nuo tikrų. Transporto priemonių techniniai parametrai, įranga, kaina ir komplektacija, atsarginių dalių ir priedų kainos, taip pat techninės priežiūros kainos gali keistis. Svetainėje pateikiama informacija nėra komercinis pasiūlymas Civilinio kodekso prasme ar kvietimas sudaryti sutartį. Individualus susitarimas dėl transporto priemonės, atsarginių dalių ar priedų parametrų, techninių charakteristikų ir kainų, taip pat dėl pristatymo trukmės ir būdo išdėstytas sutartyje, sudaromoje su įgaliotaisiais partneriais.