techninė priežiūra ir remontas

Renault priedai

Individualizuokite savo automobilį
Susikurkite išskirtinės išvaizdos Renault. Papildoma įranga ir priedai, saugumas, bagažo skyriaus talpos optimizavimas, multimedija... Mūsų sprendimai atitiks visus jūsų poreikius. Atėjo laikas atrasti šį tą nauja.

Žinojimo galia

Tai ne šiaip Renault – tai jūsų Renault. Išsirinkite sau aktualius priedus. Būkite individualūs – tegul jūsų automobilis būna išskirtinis!
Renault accessories

Susikurkite savo stilių

Lengvojo lydinio ratlankiai, šoninių veidrodėlių korpusai, slenksčio juostos, individualizuoti dizaino elementai ir kitokia įranga... Nestabdykite savo vaizduotės.
Renault accessories

Salonas ir multimedijos sistemos

Susikurkite savo Renault su tikru multimedijos salonu. Su kilnojamu DVD ekranu ir akustine sistema „8.1 Focal“ kiekviena kelionė paliks neišdildomą įspūdį.

Mūsų priedų asortimentas – viskas, ko reikia jūsų pageidavimams patenkinti.

Renault accessories

Praktiškumas

Renault priedai – tai puikaus funkcionalumo, maksimalaus saugumo, patogumo ir ypatingų dizaino sprendimų derinys.
Renault accessories

Dar daugiau ir dar patogiau

Kelionė su dviračiais, į gamtą ar atostogauti – tiek daug situacijų, kai prireikia daugiau vietos ir funkcionalių priedų. Stogo laikikliai, dviračių laikiklis, moduliniai bagažinės tinkleliai... Kiekviena kelionė su Renault priedais bus ypatinga.
Renault accessories

Komfortas kiekvieną dieną

Automobilis Renault bus dar funkcionalesnis su papildoma salono įranga: moduliniais bagažinės tinkleliais ir apsauginiais įdėklais, salono pertvaromis, padedančiomis optimaliai išnaudoti erdvę. O norėdami, kad grindų danga visada atrodytų tarsi nauja, naudokite originalius kilimėlius.
Renault accessories

Vairuokite saugiai

Automobilio Renault saugumą ir jūsų ramybę užtikrins įtaisyta signalizacija. Žiemą, kai eismo sąlygos sudėtingos, naudokite sniego grandines – jos pagerins ratų sukibimą su kelio danga.