Austral technologijos

„My Renault“, integruotosios paslaugos ir „Google“ programos

RENAULT AUSTRAL
Renault Austral
vairavimas su internetinėmis paslaugomis
openR – vienas didžiausių automobilinių skaitmeninių paviršių plotų: du 12 colių ekranai – iš viso 774 cm². Multimedijos sistema openR LINK su integruotomis „Google“* paslaugomis užtikrina dar neregėtą vairavimo patirtį.


internetinės Renault paslaugos
naujame RENAULT AUSTRAL naudokitės RENAULT paslaugomis, pasiekiamomis per multimedijos sistemą openR LINK.
Renault Austral
INTERNETINĖS PASLAUGOS
Naudokitės internetinėmis naujojo RENAULT AUSTRAL paslaugomis ir iš anksto numatykite galimus nemalonumus*.
 
Jei pastebėjote automobilio sutrikimų, siūlome užsisakyti jo diagnostiką, kad sutrikimai būtų pašalinti kuo lengviau ir operatyviau. 
Renault Austral
NUOLATINIS TOBULINIMAS
Multimedijos sistema openR LINK siūlo vis naujų galimybių kelyje ir yra nuolat papildoma naujomis paslaugomis. Naudokitės multimedijos sistema be ribų!
* 5 metai įskaičiuoti į kainą. ** Priklauso nuo varianto.


sistema su integruotomis „Google“ paslaugomis
Automobilyje AUSTRAL E-TECH FULL HYBRID multimedijos sistemoje openR LINK integruotos „Google“* paslaugos. Balsu reguliuokite temperatūrą, nustatykite maršrutą, pasirinkite muziką ir t. t. Multimedijos sistema openR LINK apima šiuos elementus:

* „Google“, „Google Play“, „Android Auto“, „Google“ žemėlapiai ir kt. yra „Google LLC prekių ženklai
Renault Austral
NAVIGACIJA REALIUOJU LAIKU
Išvenkite nemalonių staigmenų, pavyzdžiui, uždarytų kelių, naujų vienkrypčio eismo gatvių, laikinų apylankų, eismo pakeitimų. „Google“ žemėlapiuose* nuolat automatiškai atnaujinama GPS navigacija užtikrina tikslų važiavimą, net jei nutrūktų tinklo ryšys.
Renault Austral
VALDYMAS BALSU
Naudodamiesi „Google Assistant “** valdymu balsu, galite valdyti įvairius dalykus neatitraukdami akių nuo kelio, o rankų – nuo vairo. Jei norite paskambinti ar parašyti žinutę draugams, klausytis muzikos, nustatyti priminimą ar net sureguliuoti salono temperatūrą, tiesiog paprašykite „Google“.
Renault Austral
NAUDOKITĖS VISOMIS MĖGSTAMOMIS PROGRAMOMIS
Jūsų „Google“ paskyra*** keliaus kartu su jumis. Peržiūrėkite pranešimus, muziką ir mėgstamas programas naudodami įskaičiuotus 3 GB duomenų.****
* „Google“ ir „Google“ žemėlapiai yra „Google LLC“ prekių ženklai; įskaičiuotas veikimas 5 metus
** „Google“ ir „Google Assistant“ yra „Google LLC“ prekių ženklai
*** „Google“, „Google“ žemėlapiai ir „Google Play“ yra „Google LLC“ prekių ženklai
**** norint naudotis iš „Google Play“ atsisiųstomis programomis, reikia duomenų plano. Galite tiesiog bendrinti telefono ryšį su RENAULT automobiliu. Taip pat galite užsisakyti atskirą išankstinio mokėjimo planą iš mūsų partnerio „Orange“, kuriame pirmieji 3 GB yra nemokami (galioja 6 mėnesius).


daugiau kaip 50 programų*
„Amazon Music“, „EasyPark“, „Radioplayer“... Daugiau kaip 50 programų su išskirtiniu turiniu – viskas pasiekiama automobilio RENAULT AUSTRAL FULL HYBRID sistemoje openR LINK.

* priklauso nuo šalies

susipažinkite iš arčiau