Austral technologijos

„My Renault“, integruotosios paslaugos ir „Google“ programos

RENAULT AUSTRAL
Renault Austral
vairavimas su internetinėmis paslaugomis
openR – vienas didžiausių automobilinių skaitmeninių paviršių plotų: du 12 colių ekranai – iš viso 774 cm². Multimedijos sistema openR LINK su integruotomis „Google“* paslaugomis užtikrina dar neregėtą vairavimo patirtį.


internetinės Renault paslaugos
naujame RENAULT AUSTRAL naudokitės RENAULT paslaugomis, pasiekiamomis per multimedijos sistemą openR LINK.
Renault Austral
INTERNETINĖS PASLAUGOS
Naudokitės internetinėmis naujojo RENAULT AUSTRAL paslaugomis ir iš anksto numatykite galimus nemalonumus*.
 
Jei pastebėjote automobilio sutrikimų, siūlome užsisakyti jo diagnostiką, kad sutrikimai būtų pašalinti kuo lengviau ir operatyviau. 
Renault Austral
NUOLATINIS TOBULINIMAS
Multimedijos sistema openR LINK siūlo vis naujų galimybių kelyje ir yra nuolat papildoma naujomis paslaugomis. Naudokitės multimedijos sistema be ribų!
* 5 metai įskaičiuoti į kainą. ** Priklauso nuo varianto.


sistema su integruotomis „Google“ paslaugomis
Į naujojo RENAULT AUSTRAL multimedijos sistemą openR LINK integruotos „Google“ paslaugos: temperatūros valdymas, maršruto planavimas, sąveika su namais, muzikos pasirinkimas balsu... Kai kurios multimedijos sistemos openR LINK funkcijos:
Renault Austral
NAVIGACIJA REALIUOJU LAIKU
Užblokuotas kelias, nauja vienkrypčio eismo gatvė, laikina apylanka, informacija apie eismą ar kitos nemalonios staigmenos? Nieko baisaus! „Google“ žemėlapių navigacijos sistema su automatiniais atnaujinimais užtikrins sklandžias keliones net ir ten, kur nėra interneto ryšio.
Renault Austral
VALDYMAS BALSU
Valdykite „Google Assistant“** balso komandomis, kad nereikėtų atitraukti akių nuo kelio ir paleisti vairo. Skambinkite, siųskite žinutes, klausykitės muzikos, kurkite priminimus arba keiskite salono temperatūrą naudodami paprastas „Google“ komandas.
Renault Austral
NAUDOKITĖS MĖGSTAMOMIS PROGRAMOMIS
Jūsų „Google“*** paskyra visada keliaus kartu su jumis. Skaitykite pranešimus, klausykitės muzikos ir naudokitės mėgstamomis programomis.
* „Google“ ir „Google“ žemėlapiai yra „Google LLC“ prekių ženklai. Bus pasiekiama per artimiausius 5 metus.
** „Google“, „Google Assistant“ ir „Google“ žemėlapiai yra „Google LLC“ prekių ženklai. Bus pasiekiama per artimiausius 5 metus.
*** „Google“, „Google Assistant“ ir „Google Play“ yra „Google LLC“ prekių ženklai. Bus pasiekiama per artimiausius 5 metus.


iki 50 integruotų programų*

„Amazon Music“, „EasyPark“, „Radioplayer“ ir kt. – iki 50 išskirtinio turinio programų*, pasiekiamų naujojo RENAULT AUSTRAL sistemoje openR LINK.

* Priklauso nuo šalies.

susipažinkite iš arčiau