KANGOO

universalas visai šeimai
Kangoo
Dizainas Erdvus, elegantiškas universalas
Dinamiškas siluetas, C raidės formos šviesadiodžių žibintų linija ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai – tai atnaujintas legendinis KANGOO dizainas. Naujas salonas, gerai apgalvotas prietaisų skydelis, 15 dėtuvių (44,8 litro). Naujasis KANGOO – puikus komforto, malonumo ir praktiškumo derinys.

įranga

naujos kartos komfortas

Kangoo
multimedijos sistema EASY LINK
Viskas, ką reikės padaryti – prijungti išmanųjį telefoną. Tada savo programas ir internetines paslaugas pasieksite 8 colių centriniame multimedijos sistemos EASY LINK ekrane. Ši sistema suderinama su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“.
Kangoo
10 vairavimo pagalbos sistemų
Aktyvioji stabdymo pagalbos sistema (AEBS), eismo juostos palaikymo sistema, nematomų zonų stebėjimo sistema. Kelionės su mūsų novatoriškomis vairavimo pagalbos sistemomis bus saugios. Patirkite malonumą vairuoti naudodamiesi kelių asistento sistema* ir aktyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema Stop&Go*.
Kangoo
daugybė galimybių
Norite vežtis ilgą daiktą? Pasinaudokite novatoriškais išilginiais stogo laikikliais, kuriuos lengva paversti į skersinius. Laikiklius sumontuosite lengvai ir be jokių įrankių. Dėl įvairių salono konfigūracijos variantų, sulankstomos keleivio sėdynės* ir didelės talpos bagažinės (nuo 775 iki 3500 l) vežkitės viską, ko tik gali prireikti.
* Bus pasiekiama netrukus.

sužinokite daugiau apie naująjį naujasis Kangoo

atraskite panašius modelius