vairavimo pagalbos sistemos

tikras malonumas vairuoti

100% electric MEGANE E-TECH

galinio vaizdo kamera
Daugiau jokių rūpesčių dėl to, kas vyksta už automobilio, kai vaizdą užstoja keleiviai ar bagažas. Prie užpakalinio stiklo įrengta kamera perduoda vaizdą į salono veidrodėlį.
sistema ACTIVE DRIVER ASSIST
Pritaikykite savo 100%electric Megane E-Tech prie sąlygų kelyje. Pagalbos sistema Active Driver Assist reguliuoja greitį atsižvelgdama į kelią (eismas ratu, posūkis), išlaiko saugų atstumą ir neleidžia automobiliui iškrypti iš eismo juostos vidurio. Jei priekyje važiuojanti transporto priemonė sustoja, jūsų elektromobilis Megane taip pat sustos, o eismui vėl pajudėjus automatiškai pajudės kartu su juo.

taip pat...

Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
žibintai LED adaptive vision (su integruota rūko žibintų funkcija)
Sistema automatiškai reguliuoja šviesos spindulį, atsižvelgdama į situaciją kelyje ir orų sąlygas. Taip užtikrinamas didesnis patogumas ir saugumas.
Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų į artimąsias šviesas funkcija
Automatinio žibintų perjungimo iš tolimųjų į artimąsias šviesas funkcija naudoja kamerą, įrengtą viršutinėje priekinio stiklo dalyje. Kamera analizuoja šviesos srautus, kurie priklauso nuo apšvietimo lygio ir sąlygų kelyje.
Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema
Automatiškai suveikianti sistema dvi sekundes palaiko stabdžių sistemos slėgį, kad vairuotojas spėtų perkelti koją nuo stabdžio ant akceleratoriaus. Sistema veikia, kai kelio posvyris viršija 3 %.
Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
išmanusis aktyvus greičio reguliatorius (i-ACC)
Važiuojant padeda išlaikyti saugų atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės. Sistema sumažina greitį, jei atstumas per mažas, ir padidina, jei atstumas didesnis nei nustatyta. Taip pat stebi kelią, pavyzdžiui, reaguoja į spūstis arba žiedines sankryžas, ir atitinkamai kontroliuoja važiavimo greitį.
Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
aktyvus greičio reguliatorius (ACC)
Važiuojant padeda išlaikyti saugų atstumą iki priekyje esančios transporto priemonės. Sistema sumažina greitį, jei atstumas per mažas, ir padidina, jei atstumas didesnis nei nustatyta.
Naujasis 100% electric Renault Megane E-Tech
greičio reguliatorius-ribotuvas
Valdykite važiavimo greitį naudodami ant vairaračio esančius jungiklius. Nustatykite maksimalų greitį, kad nepažeistumėte kelyje galiojančių apribojimų.
 
susipažinkite iš arčiau