elektrinis mobilumas pagal naująjį 100 % electric Renault Megane E-Tech

SUPAPRASTINKITE KASDIENYBĘ VAIRUODAMI ELEKTROMOBILĮ

elektrinis mobilumas, Renault patirtis

novatoriškos elektros technologijos
Dėl naujosios CMF-EV platformos 100% electric Megane E-Tech salone gausu novatoriškų technologijų. Tikrą malonumą vairuoti ir našumą garantuoja:
 
 • 60 kWh akumuliatoriaus ir 220 AG electric variklio derinys.
 • Renault temperatūros valdymo technologija su aušinimo vandeniu ir akumuliatoriaus pašildymo prieš įkraunant žemoje temperatūroje funkcija.
  erdvus naujos koncepcijos salonas
  100% electric Megane E-Tech sukurtas jūsų patogumui. Dėl vos 110 mm storio – ploniausio rinkoje akumuliatoriaus ir kompaktiško variklio priekinėje salono dalyje lieka daug erdvės. Salone įrengta dėtuvių, kurių bendra talpa – 33 l.
   
  Pagalvojome ir apie gale sėdinčius keleivius. Kadangi elektromobilyje nėra kai kurių mechaninių komponentų (pavyzdžiui, transmisijos) ir padidintas tarpuratis, keleiviai džiaugsis lygiomis grindimis ir turės daugiau erdvės kojoms.
  kvapą gniaužiančios kelionės
  100% electric Megane E-Tech ne tik įrengtas naujas electric variklis, bet ir geriau paskirstyta masė, pažemintas svorio centras.
   
  Kraštovaizdis keičiasi elektrinėje tyloje. Automobilis greitėja dinamiškai ir sklandžiai, be jokių trūkčiojimų ir vibracijos. Rekuperacinio stabdymo jungikliai prie vairaračio užtikrina dar didesnį vairavimo komfortą.

  įkrovimas

  Galite rinktis bet kurį įkrovimo variantą: namie, darbe ar kelionėje. Kartu su standartine 100% electric Renault Megane E-Tech įranga gausite 3 režimo 2 tipo įkrovimo kabelį, kurį galėsite įjungti į namų Wallbox1 lizdą arba viešojo įkrovimo stotelę.
  įrangos tipasįkrovimo galia(2)
  kabelis60 kWh talpos akumuliatorius
  50km
  60 kWh talpos akumuliatorius
  250km
  60 kWh talpos akumuliatorius
  450km
  namų terminalas Wallbox 7,4 kW
  3 režimo kabelis – įtrauktas į automobilio kainą 1 val. 5 val. 9 val. 15 min.
  namų lizdas Green'Up 3,7 kW 2 režimo standartinis arba flexi-charger kabelis – papildoma įranga
  2 val. 10 val. 18 val.
  Standartinis namų elektros lizdas(1)
  2,3 kW 2 režimo flexi-charger kabelis – papildoma įranga 3 val. 20 min. 17 val. 30 val. 30 min.
  viešoji sparčiojo įkrovimo stotelė130 kW (60 kWh)
  viešasis įkrovimo terminalas7 min.
  25 min. 1 val. 15 min.
  viešasis įkrovimo terminalas(60 kWh talpos akumuliatorius) 22 kW3 režimo kabelis – įtrauktas į automobilio kainą 7 min. 1 val. 30 min. 3 val. 15 min.

  akumuliatorius ir nuvažiuojamas atstumas

  Kiek kilometrų galima nuvažiuoti 100 % electricMegane E-Tech?
  Turint 60 kWh akumuliatorių galima nuvažiuoti iki 450 km (WLTP)* mišriu ciklu ir iki 300 km, jei važiuojama greitkeliu.


  * Variantuose TECHNO ir ICONIC. 

  .
  Kaip padidinti elektromobilio nuvažiuojamą atstumą?
  100% electric Megane E-Tech turi energijos rekuperavimo stabdant sistemą. Naudodami jungiklius, kuriais reguliuojama rekuperacijos galia, galite bet kada pakeisti nustatymus neatitraukdami rankų nuo vairo. Pavyzdžiui, jei važinėjate mieste, pasirinkę didžiausią energijos rekuperavimą gerokai pailginsite nuvažiuojamą atstumą.
   
  Taip pat pasinaudokite internetinėmis paslaugomis.  Optimizuokite nuvažiuojamą atstumą realiuoju laiku ir saugiai pasiekite paskirties vietą naudodami „Google“ sistemą „openR“.
  Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?
  100% electric Megane E-Tech su 60 kWh akumuliatoriumi – pasiteisinantis sprendimas bet kokiomis sąlygomis.

  60 kWh talpos akumuliatorius labiau skirtas universaliam naudojimui, įskaitant keliones greitkeliais, išvažiavimą savaitgaliais už miesto.
  Aš kasdien važiuoju tolimus atstumus. Ar man tinka 100 % electric Megane E-Tech?
  Tolimoms kelionėms 100% electric Megane E-Tech puikiai tinka, nes turi 60 kWh talpos akumuliatorių ir gali būti įkraunamas 130 kW galia. Jo nuvažiuojamas atstumas yra 450 km (WLTP)* mišriu ciklu ir iki 300 km, jei važiuojama tik greitkeliu.
   
  Kelionių elektromobiliu planavimo priemonė – puiki pagalba sudarant tolimus maršrutus. Norėdami pasiruošti kelionei aktyvuokite šią priemonę per multimedijos sistemą. Prognozavimo funkcija padės realiuoju laiku prisitaikyti prie kelionės sąlygų ir nukreips į laisvas įkrovimo vietas.
  Ar elektromobilio nuvažiuojamam atstumui turi įtakos automobilinių technologijų naudojimas?
  Elektroninė įranga turi labai mažai įtakos 100% electric Megane E-Tech nuvažiuojamam atstumui. Norėdami padidinti kasdien nuvažiuojamą atstumą automobiliu važiuokite sklandžiai ir naudokite jį veiksmingai.

  kabeliai ir terminalai

  Kokį kabelį galima naudoti norint įkrauti 100%electric Megane E-Tech?
  Kabelio tipas priklauso nuo pasirinkto 100% electric Megane E-Tech varianto.
  Į 100% electric Renault Megane E-Tech standartinę įrangą įeina 3 režimo 2 tipo kabelis, kurį galima jungti į sieninį namų lizdą Wallbox arba viešosios įkrovimo stotelės lizdą (kur naudojama kintamoji srovė, t. y. 90 % viešųjų įkrovimo vietų Europoje).


  Jei norite turėti galimybę nenumatytais atvejais įkrauti akumuliatorių iš 2,3 kW namų elektros lizdo, įsigykite papildomą 2 režimo kabelį flexi-charger. Naudojant šį laidą automobilis iki galo įkraunamas per 20–30 valandų.

  Variantų su sparčiojo ir optimalaus įkrovimo funkcija standartinėje įrangoje yra sparčiojo įkrovimo įranga (NS, 130 kW), suderinama su didelės galios įkrovimo stotelėmis, įrengtomis greitkeliuose. Tokiam įkrovimui papildomo kabelio nereikia, stotelės kabelis jungiamas tiesiai į įkrovimo lizdą. 
  Ar galima 100%electric Megane E-Tech įjungti į namų elektros lizdą?
  Norėdami Megane E-Tech įjungti į 2,3 kW galios namų elektros lizdą naudokite 2 režimo kabelį flexi-charger. Tokį įkrovimą galima naudoti tais retesniais atvejais, kai nepavyksta rasti specialios elektromobilių įkrovimo įrangos. Automobilis iki galo įkraunamas per 20–30 valandų. 

  Tam, kad galėtumėte įkrauti greičiau ir saugiau, rekomenduojame įsirengti Wallbox 7 arba 22 kW terminalą. 


  Kaip elektromobilį įkrauti viešojoje įkrovimo stotelėje?
  Naudodamiesi 100% electric Megane E-Tech multimedijos sistema „openR Link“ prisijunkite prie „Google“ žemėlapių ir raskite maršrutą iki artimiausios įkrovimo stotelės. Naudodamiesi elektromobilio maršrutų planavimo priemone suplanuokite sustojimus ir įkrovimo laiką, kad saugiai pasiektumėte paskirties vietą.

  Ar 100 %electric Megane E-Tech galima įkrauti užsienyje?
  Elektromobilis Megane E-Tech pritaikytas bet kokio tipo įkrovimui Europos kintamosios ir nuolatinės srovės įkrovimo įrangos tinkle.

  išlaikymo išlaidos ir techninė priežiūra

  Kiek kainuoja įkrovimas?
  Nors vidutinės išlaidos priklauso nuo įvairių kriterijų (įkrovimo įrangos galios, operatoriaus, prijungimo tipo), kainą galima apskaičiuoti gana tiksliai.

   
  Paskaičiuota, kad įvairiose Europos šalyse vidutinė 100 km kelionės kaina svyruoja tarp 2,5 ir 4 eurų.


  Kai kuriose vietose galima pasinaudoti specialiu tarifu ir sumažinti įkrovimo kainą. Tam labai praverstų elektromobilio įkrovimo programavimas – funkcija, pasiekiama Megane E-Tech multimedijos sistemoje ir programoje My Renault.
  Kiek kainuoja 100 % electric Megane E-Tech priežiūra?
  100% electric Megane E-Tech priežiūra yra gana paprasta, elektromobiliui nereikia keisti alyvos ar variklio dirželio.
   
  Stabdžių trinkelių ir diskų eksploatavimo laikas taip pat gerokai ilgesnis, nes naudojant rekuperacinį stabdymą stabdžių pedalas spaudžiamas rečiau.

  gyvenimas su elektromobiliu

  Kokį poveikį aplinkai daro 100 % electric Megane E-Tech?
  Projektuodama E-Tech linijos automobilius Renault, be kitų tikslų, siekė sumažinti savo anglies pėdsaką.
   
  Dėl įdiegtų novatoriškų sprendimų, kurie užtikrina įspūdingą našumą, 100% electric Megane E-Tech variklis taip pat mažina anglies pėdsaką, nes visiškai neišmeta CO2. Net ir atsižvelgiant į traukos akumuliatoriaus bei elektros energijos, reikalingos variklio darbui visą elektromobilio eksploatavimo laikotarpį, gamybą, Megane E-Tech yra ekologiškesnis už automobilius su vidaus degimo varikliu.

  100% electric Megane E-Tech prie poveikio aplinkai sumažinimo prisideda ir tuo, kad jo apatinės salono dalies gamyboje naudojama perdirbta tekstilė ir plastikas.

    Koks 100 % electric Megane E-Tech akumuliatoriaus eksploatavimo laikas?
    Numatytas 100% electric Megane E-Tech akumuliatoriaus eksploatavimo laikas sutampa su automobilio eksploatavimo laiku.
     
    Be to, Renault suteikia garantiją, kad po 8 metų arba nuvažiavus 160 000 km akumuliatoriaus talpa sieks bent 70 % pradinės talpos. Sužinokite daugiau programoje My Renault ir peržiūrėkite akumuliatoriaus veiksmingumo sertifikatą.

     elektrinio mobilumo žodynėlis

     Įkrovimas iš kintamosios srovės tinklo
     Įkrovimas naudojant mažos ir vidutinės galios kintamąją srovę. Toks įkrovimo būdas dažniausiai naudojamas namų sąlygomis ir daugumoje viešųjų įkrovimo stotelių.
     įkrovimas nuolatine srove
     Spartusis įkrovimas naudojant nuolatinę srovę. Tam reikalinga speciali sparčiojo įkrovimo stotelė. Būna tik viešai pasiekiamose vietose.
     akumuliatoriaus talpa
     Akumuliatoriuje esantis energijos kiekis, kurį gali panaudoti elektromobilis. Nurodoma kilovatvalandėmis (kWh).
     E-Tech
     100% elektrinių, hibridinių ir įkraunamų hibridinių automobilių technologija, kurią sukūrė koncernas Renault.
     rekuperacinis stabdymas (rekuperacija)
     Energijos generavimas, kai automobilis stabdomas, siekiant padidinti automobilio nuvažiuojamą atstumą. Kaskart, kai automobilis lėtėja, dalis kinetinės energijos paverčiama į elektros energiją. Akumuliatorius įkraunamas, kai vairuotojas patraukia koją nuo akceleratoriaus arba nestaigiai nuspaudžia stabdį.
     Flexi-Charger
     Įkrovimo kabelis, kurį galima prijungti prie automobilio ir buitinio elektros tinklo. Kabelį Flexi-Charger, skirtą retkarčiais įkrauti elektromobilį namuose, rekomenduojama jungti į atitinkamai įžemintą lizdą.
     kW
     Kilovatų santrumpa. Tai elektromobilio arba automobilio su vidaus degimo varikliu variklio galios vienetai. Kilovatais taip pat matuojama įkrovimo nuolatine srove (liet. NS, angl. DC) arba kintamąja srove (liet. KS, angl. AC) galia.
     kWh
     Kilovatvalandžių santrumpa. Nesisteminis energijos kiekio vienetas, apibūdinantis akumuliatoriaus talpą – kiek galios akumuliatorius gali perduoti varikliui veikdamas vieną valandą.
     2 režimas
     Namų sąlygomis toks kabelis reikalingas norint elektromobilį įkrauti iš standartinio elektros lizdo.
       
     3 režimas
     Toks kabelis reikalingas norint elektromobilį įkrauti iš Wallbox terminalo arba viešosios įkrovimo stotelės.
     didesnės galios lizdas
     Namų įkrovimo sprendimas, kuris yra veiksmingesnis nei įkrovimas iš įprasto elektros lizdo (tam tikros rūšies buitinis elektros lizdas Green'Up). Leidžia įkrauti akumuliatorių didesne galia (standartinis lizdas – 2,3 kW, didesnės galios lizdas – 3,2 kW) ir saugiau (turi diferencialo blokavimo jungiklį).    
     wallbox
     Privatus įkrovimo terminalas. Užtikrina greitesnį įkrovimą nei iš standartinio elektros lizdo. Dėl integruotos įkrovimo valdymo sistemos ir apsaugos nuo viršįtampių yra saugesnis nei kiti buitiniai lizdai.
     susipažinkite iš arčiau