originalios ir gamykloje sutaisytos atsarginės dalys

Pagrindinės Renault automobilio savybės priklauso nuo to, ar naudojamos originalios ir gamintojo gamykloje sutaisytos atsarginės dalys, nes tokios dalys yra kokybiškos, patikimos ir saugios.

originalios atsarginės Renault dalys

Originalios atsarginės dalys gaminamos ir sertifikuojamos specialiai Renault automobiliams, atsižvelgiant į techninius parametrus, kurie atitinka griežtus patikimumo, saugumo ir ekologiškumo kriterijus.


Rinkdamiesi originalias atsargines Renault dalis užsitikrinsite geriausią kainos ir kokybės santykį, taip pat ilgą automobilio eksploatavimo trukmę.

atsarginės dalys value+

Value+ – tai naujas prekių ženklas, žymintis atsargines dalis, skirtas senesniems nei 4 metų Renault automobiliams. Jis užtikrina aukštą kokybę, atitinkančią aukštus Renault reikalavimus ir techninius parametrus.

gamintojo gamykloje sutaisytos atsarginės dalys

Gamykloje sutaisytos atsarginės dalys – tai originalios, visiškai sutaisytos dalys. Joms suteikiama tokia pat garantija, kokia suteikiama originalioms dalims. Kaina atitinka likusią 3 metų ir senesnių Renault automobilių vertę.
 

Pasirinkę gamykloje sutaisytas atsargines dalis galėsite įsigyti bet kurią iš daugiau kaip 2000 dalių, tinkamų 3 metų ir senesnių Renault automobilių techninei priežiūrai. Kadangi dalys taisomos pramoniniu būdu, laikantis griežtos techninės specifikacijos, atitinkančios tuos pačius kriterijus, kaip ir gaminant naujas dalis, jūsų automobilis išliks toks, koks buvo nuo pat pradžių. Tokiu būdu siekiame darnaus įmonės vystymosi.
* „Sutaisytos“ atsarginės dalys reiškia dalis, kurios, vadovaujantis gamintojo rekomendacijomis, gali būti pakartotinai naudojamos bei remontuojamos ir yra siūlomos pakete „Standartinis dalių keitimas“. Įgaliotasis sandėlis gali pristatyti tokią dalį, jei ją įmanoma gauti per transporto priemonės remonto laikotarpį. Tokia dalis negali kelti didelio pavojaus aplinkai, sveikatai ar kelyje, ji turi būti keičiama nemokamai, vadovaujantis sutartine garantija arba techninės priežiūros sutartimi (laikantis 224-23 straipsnio apie naudotojų teises nuostatų).

pasirinkite, kas geriausia – sutaisytas atsargines Renault dalis

Aukšta kokybė
Atitinka tuos pačius reikalavimus kaip originalios naujos atsarginės dalys, taikoma tokia pat garantija, tik kainuoja mažiau – atitinkamai pagal 3 metų ir senesnių Renault automobilių kainą.
Taupumas
Remontuodami automobilį sutaupykite iki 50% naujos originalios atsarginės Renault dalies kainos ir gaukite originalių atsarginių Renault dalių garantiją ir kokybę.
Ekologiškumas
Atitinka ekologinius žiedinės ekonomikos reikalavimus: taisome ir perdirbame, kad sumažintume atliekų kiekį.

Lyginant su naujos dalies gamyba, taisant senesnes dalis mažinamas žaliavų naudojimas: –80% energijos, –88% vandens, –92% cheminių medžiagų ir –70% atliekų.

kuo dar galėtume padėti?

jūsų Renault ir jūs – tai…

Pratęsta garantija
Pratęsta garantija
Renault servisas
Priedai jūsų automobiliui
Renault servisas