įkrovimas

įkrovimo sprendimai

NAUJASIS MASTER
Susipažinkite su visu „Mobilize“ įkrovimo sprendimų profesionalams asortimentu: įkrovimo stotelės darbo vietoje, įkrovimo kelyje kortelės, automobilių parko įkrovimo priemonės įmonėms, kabeliai ir įranga.

automobilių įkrovimas meistrams, parduotuvių savininkams ir verslininkams

įmonėje
All New Master Renault - charging point
„Mobilize Power Solutions“ įkrovimo stotelės įrengimas
Palaikymas nuo A iki Z:
  • Užsisakykite įsigydami automobilį
  • Kompleksinis sprendimas už vieną kainą
  • Elektros instaliacijos atitikties patikra per vaizdo konferenciją
  • Stotelės įrengimas iki pristatant transporto priemonę (ne vėliau kaip per 45 darbo dienas nuo užsakymo)
  • Prancūzijoje pagaminta stotelė „Mobilize PowerBox“ su įvairiomis internetinėmis paslaugomis: sąnaudų reguliavimas ir stebėjimas, automatinis atnaujinimas, diagnostika ir pagalba internetu.
All-New Renault Master - charging point
mokėkite mažiau naudodami išmanųjį įkrovimą
Sutaupykite naudodamiesi „Mobilize Smart Charge“: programa automatiškai suplanuoja automobilio įkrovimą mažos paklausos valandomis, todėl galite pasinaudoti mažais tarifais. Už jūsų pasirinkimą atsilyginsime pinigų grąžinimo sistema.
kelyje
lengvai sumokėkite už įkrovimą kelionėje
Kad ir kur būtumėte Europoje, automobilį įkraukite naudodami vieną kortelę: „Mobilize Charge Pass“. Ji veikia 25 šalyse, suteikia prieigą prie daugiau nei 500 000 įkrovimo vietų, 2300 didelės galios „Ionity“ tinklo įkrovimo stotelių ir leidžia valdyti kelionę: tikrinti įkrovimo stotelių parametrus ir užimtumą, mokėti viena kortele ir t. t.

įkrovimas įmonių automobilių parkui

„Mobilize Power Solutions“ siūlo individualiai pritaikytus sprendimus, kaip įkrauti savo automobilių parko elektromobilius įmonėje, darbuotojų namuose ar kelyje. Nuo konsultacijų iki įkrovimo stotelių tinklo įrengimo, stebėjimo ir priežiūros – gausite visapusišką palaikymą.
įmonėje
All-New Renault Master - charging point
įmonėje
Pasirūpinkite darbuotojams, klientams ar lankytojams patogiu įkrovimu. „Mobilize Power Solutions“ pasirūpins viskuo: nuo išsamios analizės iki darbų ir finansavimo. Kasdien gausite techninę stotelės eksploatavimo ir techninės priežiūros pagalbą.
kelyje
All-New Renault Master - charging point
kelyje
Palengvinkite darbuotojų keliones naudodami programą „Mobilize Power Solutions“ ir kortelę „Mobilize Business Pass“. Naudodami šį sprendimą jūsų darbuotojai galės naudotis vienu didžiausių įkrovimo stotelių tinklų Europoje ir mokėti už įkrovimą.
namie
All-New Renault Master - charging point
namie
Įrengę „Mobilize“ įkrovimo stotelę darbuotojų namuose, galite nuotoliniu būdu stebėti, kaip jie naudoja elektros energiją, atlyginti jiems išlaidas ir kontroliuoti savo parko įkrovimo biudžetą.

kabeliai ir įranga