technologijos ir multimedija

sprendimai verslui

NAUJASIS MASTER
Multimedijos sistema openR link su 10 colių ekranu ir integruotomis „Google“ paslaugomis* – tai moderniausios technologijos, kurias galima 100 % pritaikyti prie savo pageidavimų. Susipažinkite su programomis, kurios atitinka jūsų poreikius ir padės kasdien stebėti įmonės veiklą.
* „Google“, „Android Auto“, „Google“ žemėlapiai, „Waze“ ir kiti prekių ženklai yra „Google LLC“ nuosavybė. Pasirenkama kai kurių variantų įranga.

multimedijos sistema openR link

Naujojo RENAULT MASTER multimedijos sistemą openR link galite valdyti ir išmaniuoju telefonu, naudodami intuityvią ir greitą sąsają. Išnaudokite visas jos galimybes ir optimizuokite darbinius maršrutus naudodamiesi išmaniosiomis funkcijomis.

openR link su integruotomis „Google“ paslaugomis

Su naujajame RENAULT MASTER įrengta multimedijos sistema openR link „Google“ paslaugos visada bus po ranka. Intuityvi išmanioji „Google“ žemėlapių* navigacija ir valdymas balsu naudojant „Google Assistant“, taip pat kitos mėgstamos programos iš „Google Play“**.
* internetinės paslaugos „My Renault“, „Google“ žemėlapiai ir „Google Assistant“ pasiekiamos 5 metus nuo automobilio pristatymo.
** iš „Google Play“ atsisiųstoms programoms reikalingas duomenų paketas: galite naudoti savo telefono ryšį
„GOOGLE“ NAVIGACIJA
high precision traffic info and navigation - Renault Master
tiksli navigacija ir informacija apie eismą
Naudodamiesi „Google“ žemėlapių navigacija lengvai nuvyksite į paskirties vietą: naujausi žemėlapiai, eismo informacija realiuoju laiku, pramogų vietų informacija (darbo laikas, pranešimai, kontaktiniai duomenys ir t. t.). Naudodami „Google“ paskyrą nustatykite mėgstamus adresus ir nurodykite, pavyzdžiui, savo namus bei darbo vietą kaip įkrovimo vietas, kad optimizuotumėte savo keliones.
„GOOGLE ASSISTANT“
google assistant - Renault Master
ištarkite „Hey Google... "
Valdykite „Google“ padėjėją balsu. Neatitraukdami akių nuo kelio ištarkite „Hey Google“ ir paprašykite papasakoti naujienas, įrašyti pastabą, sureguliuoti temperatūrą ar pasakyti orų prognozę.

programos įmonėms

Kad būtų lengviau dirbti, openR link su integruotomis „Google“ paslaugomis suteikia prieigą prie daugiau nei 50 „Google Play“ programų: el. pašto tvarkymas naudojant „Vivaldi“, mokėjimas už automobilio stovėjimą naudojant „EasyPark“.
PRODUKTYVUMAS
vivaldi - Renault Master
„Vivaldi“
Naršyklė „Vivaldi“ leidžia patogiai pasiekti mėgstamas svetaines. Tikrinkite el. paštą, valdykite savo veiklą, peržiūrėkite instrukcijas ar padarykite pertraukėlę žiūrėdami vaizdo įrašą.
NAVIGACIJA
waze - Renault Master
„Waze“
„Waze“ – tai navigacijos programa, kurios informaciją realiuoju laiku atnaujina naudotojų bendruomenė. Tai leidžia visada gauti naujausią informaciją apie tai, kas vyksta jūsų maršrute.
AUTOMOBILIO STATYMAS
easypark - Renault Master
„EasyPark“
Lengvai valdykite automobilio stovėjimą Europoje savo naujojo MASTER ekrane naudodami programą „EasyPark“. Nustatykite stovėjimo režimą ir jis automatiškai išsijungs, kai automobilis paliks stovėjimo vietą. Pasinaudokite mūsų pasiūlymu profesionalams: centralizuotais mokėjimais ir įrankiais įmonių parkams.
PRITAIKYTI AUTOMOBILIAI
Convertor companion - véhicule transformé
OpenR link parinktis iš „Convertor Companion“ leidžia valdyti adaptuotai transporto priemonei būdingas funkcijas tiesiai iš 10 colių ekrano.
  • Programa „TIBB“: skirta gaisriniams automobiliams, naudojama garsinei ir vaizdinei signalizacijai valdyti.
  • Programa „Lamberet“: skirta automobiliams su šaldymo įranga, naudojama šaldymo kameros temperatūrai reguliuoti.
  • Programa „Modul System“: skirta automobiliams su dirbtuvių įranga, leidžia apskaičiuoti automobilio apkrovą ir įspėti apie perkrovą.

„My Renault“

jūsų asmeninis pagalbininkas
Valdykite savo komercinį automobilį per programą „My Renault“: gaukite įspėjimus apie atrakinimą, stebėkite automobilio buvimo vietą arba techninės priežiūros programą. 100% electric E-TECH variantas: likusio nuvažiuojamo atstumo stebėjimas, įkrovimo stotelės, nuotolinis įkrovimo ir kabinos temperatūros programavimas.