įranga

kabina, suprojektuota atsižvelgiant į vairuotojo poreikius

NAUJASIS MASTER
Sėdimoji vieta prie vairo, į vairuotoją orientuotas prietaisų skydelis, praktiškas biuras ant ratų. Patogu dirbti ir padidinti darbo produktyvumą.

biuras ant ratų

bureau mobile - Renault Master
praktiškas, patogus, funkcionalus
Įvertinkite biuro ant ratų privalumus – biuro, kuris padės atlikti kasdienius darbus. Nulenkiamą vidurinės sėdynės atlošą galima paversti darbo stalu: vieta kompiuteriui su rašiklio ir išmaniojo telefono laikikliu bei dvigubu gėrimų laikikliu. O užrakinama lentyna kelionėje užtikrins jūsų daiktų saugumą.

centrinė konsolė

centre console - Renault Master
lengvai pasiekiami valdikliai
Į vairuotoją orientuotas dizainas padidina vairavimo komfortą, o naujasis S formos prietaisų skydelis leidžia lengvai pasiekti valdiklius.

ergonomiškos sėdynės

ergonomic seats - Renault Master
komfortas ir patvarumas
Naujojo RENAULT MASTER sėdynes galima reguliuoti pagal naudotojo poreikius: vairuotojo sėdynę galima reguliuoti 6 kryptimis, ji dar ergonomiškesnė, kad užtikrintų optimalią atramą. Siekiant prailginti apmušalų tarnavimo laiką, intensyviai naudojamos vietos sutvirtintos.

135 litrų talpos daiktų dėtuvės

Naujasis RENAULT MASTER su 9 dėtuvėmis, kurių bendra talpa 135 litrai – vienas iš savo klasės lyderių. Užrakinami skyriai prietaisų skydelyje, nišos, dėtuvės priekinėje salono dalyje ir po keleivio sėdyne.