paslaugos

pagalba, atitinkanti profesionalų poreikius

NAUJASIS MASTER
Finansiniai sprendimai, techninės priežiūros sutartys, įkrovimo įranga ar automobilių parko valdymas – sužinokite, kokias paslaugas teikiame profesionalams.

finansiniai sprendimai

LIZINGAS
own a Master without tying up your money - Renault - Master
tapkite MASTER savininku neįšaldydami lėšų
Lizingo sutartis – tai 60 mėnesių arba 200 000 km ridos sutartis su paslauga ASSISTANCE 24/7 ir išpirkimo galimybe. Pasibaigus sutarčiai yra 3 galimybės: grąžinti automobilį, sudaryti naują lizingo sutartį arba įsigyti MASTER, sumokant pradinėje sutartyje nustatytą sumą.
NUOMA EASY LOC PRO
easy loc pro long-term lease - Master - Renault
reguliariai atnaujinkite automobilių parką
Ilgalaikė nuoma EASY LOC PRO – tai galimybė iki 60 mėnesių naudotis automobiliu, gauti techninę pagalbą ir aptarnavimą visą parą. Pasibaigus sutarties terminui naująjį MASTER reikės grąžinti. Taip galite reguliariai atnaujinti savo automobilių parką, nesirūpindami transporto priemonių perpardavimu.

techninė priežiūra

RENAULT PRO+
label Renault Pro+ - Master - Renault
individualus požiūris į jūsų poreikius
Turėdama platų PRO+ tinklą visoje Europoje, RENAULT siūlo individualiai pritaikytus ir novatoriškus verslo klientų aptarnavimo sprendimus. RENAULT PRO+ tinklas turi didelį krovininių transporto priemonių pasirinkimą. Šie automobiliai verslo klientams padės įgyvendinti jų projektus. Tinklo aptarnavimo ir remonto konsultantai teikia individualias paslaugas.
ASSISTANCE 24/7
assistance 24h/24 - Master - Renault
išlaikykite komandą mobilią, kad ir kas nutiktų
Profesionalams skirta paslauga ASSISTANCE 24/7, įtraukta į nuomos sutartį, užtikrina jūsų darbuotojų mobilumą be jokių avansinių įmokų. Mes pasirūpinsime automobiliu, vairuotoju ir keleiviais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – gedimo, avarijos, gaisro, vagystės, nuleistos padangos ar pamestų raktelių atveju jums tereikės paskambinti nemokamu numeriu.
SERVISO PASLAUGŲ SUTARTYS
tailored Pro services- Master - Renault
profesionalios paslaugos ir individualus požiūris
Atsižvelgdami į savo prioritetus, užsisakykite paslaugas, kurios palengvina jūsų gyvenimą: serviso paslaugų paketai, padangos, degalų kortelė, visą parą teikiama pagalba arba pakaitinė transporto priemonė. Tai galimybė ramiai dirbti ir išdalinti automobilio išlaikymo išlaidas mokant mėnesines įmokas.

įkrovimo sprendimai

„Mobilize Power Solutions“ – įkraukite automobilį, kad ir kur būtumėte
Individualūs „Mobilize Power Solutions“ įkrovimo sprendimai palengvina perėjimą prie elektrinio mobilumo visur – įmonės būstinėje, keliaujant ar net jūsų darbuotojų namuose. Nuo konsultacijų, įkrovimo stotelių įrengimo ir eksploatavimo iki energijos optimizavimo ir techninės priežiūros. Padėsime jums tęsti savo darbus.

Mūsų sprendimai jūsų verslui

AUTOMOBILIŲ PARKAS
Fleets - Master - Renault
optimalus pasiūlymas jūsų automobilių parkui
Turėdami platų MASTER su dyzeliniais ir elektriniais varikliais asortimentą, padėsime rasti geriausią sprendimą jūsų, kaip automobilių parko valdytojo, tikslams įgyvendinti. Padėsime suformuluoti tikslus, nustatyti pirkimo kainą ir techninės priežiūros išlaidas, taip pat pasiūlysime susijusių paslaugų, padedančių valdyti transporto priemonių parką.
ADAPTAVIMO VARIANTAI
body shops - Master - Renault
jūsų individualizuotas furgonas
Mūsų platus RENAULT PRO+ sertifikuotų kėbulų dirbtuvių tinklas, siekdamas patenkinti konkrečius jūsų profesijos poreikius, siūlo visą spektrą kokybiškų transporto priemonės adaptavimo variantų – nuo pačių paprasčiausių iki labai individualių, pritaikytų prie jūsų poreikių.