Kviečiame į naujojo Master E-Tech electric pasaulį

Master E-Tech electric atitinka aukštus reikalavimus, keliamus mieste naudojamam krovininiam transportui.

Įranga profesionalams

Renault Master E-Tech electric

Krovinio tvirtinimo laikikliai ir medinės grindys

Naujajame Master E-Tech electric Rasite viską, ko reikia norint saugiai pristatyti siuntas. Priklausomai nuo pasirinkto varianto, jame gali būti 8–12 laikiklių, prie kurių tvirtinamas krovinys, ir neslidi medinių grindų danga, apsauganti krovinių skyrių.
Renault Master E-Tech electric

270° užpakalinės durys

Naujojo Master E-Tech electric užpakalinės durys, atidaromos 270° kampu, bus naudingos bet kokiai logistikos platformai. O dėl integruoto magneto atidarytos jos laikysis be jokių pastangų.
Renault Master E-Tech electric

Krovinių skyriaus ilgis ir talpa

Naujojo Master E-Tech electric furgono varianto L3 naudingasis plotas yra iki 3,7 m (4 europadėklams), o naudingasis tūris – iki 13 m3. Platforma su kabina, priklausomai nuo įrangos, gali vežti ir daugiau kaip 20 m3 krovinių.

Komfortas

Renault Master E-Tech electric

Jutiklis ir galinio vaizdo kamera

Automobilių aikštelėje mažai vietos? Ne bėda!  

Atbulinės eigos jutiklis fiksuoja galimas kliūtis ir perspėja apie jas trumpų signalų serija. Artėjant prie kliūties signalų dažnis didėja. Sistema papildyta gale įrengta vaizdo kamera, todėl manevruoti dar paprasčiau.  

Viską, kas vyksta už automobilio, aiškiai matysite salono galinio vaizdo veidrodėlyje arba navigacijos ekrane.
Renault Master E-Tech electric

Automatinė pavarų dėžė

Dėl jūsų komforto naujajame Master E-Tech electric įrengėme automatinę pavarų dėžę, taip pat pasirūpinome, kad automobilis važiuotų sklandžiai ir tyliai.
Renault Master E-Tech electric

Apšvietimo ir lietaus jutikliai

Išmanieji Master E-Tech electric jutikliai valdo žibintų įsijungimą ir automatiškai įjungia valytuvus.

Saugumas

Renault Master E-Tech electric

Vairuotojo ir keleivių apsauga

Priekinės ir užpakalinės oro pagalvės, priekiniai saugos diržai su temptuvais ir įtempimo ribotuvais... Naujajame Master E-Tech electric įrengtos pačios šiuolaikiškiausios ir geriausios rinkoje saugumo sistemos.
Renault Master E-Tech electric

Elektroninė stabilumo sistema (ESC)

Naujos kartos elektroninė stabilumo sistema įdiegiama serijiniuose Master E-Tech electric variantuose. Šioje sistemoje suderintos 3 technologijos: traukos kontrolės sistema (ASR), nepakankamo pasukamumo kontrolės sistema ir pajudėjimo įkalnėje pagalbos (HSA) sistema.
Renault Master E-Tech electric

Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema

Naujojo Master E-Tech electric serijiniuose variantuose įdiegta pajudėjimo įkalėje pagalbos sistema užtikrina saugų eismą net ir stačioje įkalnėje.

Multimedija

Mėgaukitės kelione su multimedijos sistema R-LINK EVOLUTION.

Suderinamumas su telefonu

Su R-LINK EVOLUTION naudotis telefonu tapo itin paprasta ir saugu! Sustoję galėsite paskambinti kuriam nors adresatui arba rasti jį adresatų sąraše, kurį matysite jutikliniame ekrane. O važiuodami greitkeliu galite naudoti skambinimo balsu funkciją. Paskambinkite norimam adresatui tiesiog pasakę jo vardą. Sinchronizuoti paprasta kaip niekad! Kaskart pradedant kelionę sistema R-LINK EVOLUTION automatiškai atnaujins jūsų adresatų sąrašą.

Navigacija

Atraskite internetinę navigaciją „TomTom“ ir daugybę jos tiesiogiai teikiamų paslaugų, pavyzdžiui, „TomTom Traffic“. Faktinė transporto eismo informacija atnaujinama realiuoju laiku.

Programa

Sistemos R-LINK EVOLUTION programos palengvina gyvenimą: elektroninis paštas, R-LINK TWEET, orai, Renault ASSISTANCE… Be to, naudodamiesi prieiga prie R-LINK STORE katalogo atsisiųskite kitas reikiamas programas.