4Control advanced

4Control advanced

Renault Rafale
Sistema 4Control ADVANCED užtikrina geresnį vairavimą važiuojant nedideliu greičiu, taip pat manevringumą ir dinamiškumą važiuojant vidutiniu ir dideliu greičiu. Kartu su galine daugiasvirtė ašimi ji užtikrina sklandų, tikslų ir saugų važiavimą bei krypties stabilumą – didesnę kontrolę posūkiuose ir vingiuose.
didesnis manevringumas
didesnis manevringumas
Važiuojant nedideliu greičiu arba manevruojant sistema 4Control ADVANCED galinius ratus pakreipia iki 5° kampu priekinių ratų atžvilgiu, todėl apsisukimo spindulys panėšėja į miesto automobilio apsisukimo spindulį. Važiuojant didesniu nei 50 km/val. greičiu, galinės ašies ratai pakreipiami 1° kampu ir taip pagerinamas Renault Rafale stabilumas staigiuose posūkiuose.
manevravimas ir automobilio statymas
Mieste RENAULT RAFALE apsisukimo skersmuo yra 10,4 metro – kaip miesto automobilio. Kad būtų lengviau pastatyti automobilį, galiniai ratai pakreipiami iki 5° kampu.
geresnis sukibimas
stabilumas posūkiuose
Tam, kad darant posūkį ratai geriau sukibtų su kelio danga, kai greitis didesnis nei 50 km/val., visi keturi ratai pakreipiami ta pačia kryptimi. Priekiniai ratai pasisuka iki 35° kampu, o galiniai – iki 1° kampu, todėl padidėja automobilio stabilumas posūkiuose.
išskirtinis malonumas vairuoti:
  • dėl plataus profilio (245 mm) padangų ir specialiai suprojektuotų spyruoklių, amortizatorių bei šoninių stabilizatorių;
  • dėl pažangios elektroninės galinės ašies valdymo sistemos VEHICLE MOTION CONTROL, kuri optimizuoja posūkių greitį ir pagerina sukibimą su nelygiu ir pažeistu paviršiumi;
  • dėl tikslesnių vairo mechanizmo nustatymų, užtikrinančių tikslius posūkius.
multi-sense
Galite rinktis iš keturių režimų, todėl RENAULT RAFALE galėsite vairuoti pagal savo pageidavimus:
  • reakcija ir variklio garsas;
  • vairo stiprintuvo galia;
  • salono apšvietimas;
  • vairuotojo ekrano konfigūracija.
Sistema MULTI-SENSE siūlo asmeninius automobilio valdymo nustatymus.