CAUDRON-RENAULT RAFALE

 RENAULT RAFALE E-TECH FULL HYBRID
RAFALE - VARDAS, DVASIA, ISTORIJA
Legendinis lėktuvas Caudron-Renault Rafale turėjo viską, kas daro mūsų naująjį orlaivį tokį ypatingą: technologijas, drąsą, judrumą ir unikalų dizainą. Renault Rafale - tai duoklė žinioms, technologijoms ir vizijai, visiškai orientuotai į našumą, kuri gimė iš mūsų aviacijos istorijos.
1920 ORO, GELEŽINKELIO, KELIŲ
Renault atliko novatorišką vaidmenį, kurdama variklius automobiliams, traukiniams ir lėktuvams.
1933 ŽINGSNIS AERONAUTIKOS LINK
Susižavėjęs aviacija ir civiline konkurencija, Louis Renault nusiperka Caudron bendrovę ir įsteigia Caudron-Renault.
1934 CAUDRON-RENAULT RAFALE KONCEPTAS
Prancūzų aerodinamikos ir dizaino istorija. Šis "dangaus lenktynininkas", kurio pavadinimą įkvėpė vėjas, buvo skirtas sportinėms varžyboms.
1934 AERONAUTIKOS AERODINAMIKOS ĮTAKA
Inžinieriaus Marselio Riffardo, kuris suprojektavo Caudron-Renault Rafale lėktuvą, darbai turėjo įtakos Renault Nervasport ir Renault Étoile filante dizainui.
SĖKMĖS ISTORIJA
Ši novatoriška dvasia, šis noras peržengti ribas buvo labai ryškus jau XX a. trečiajame dešimtmetyje, kai aviacijos "asai" buvo Hélène Boucher, Maryse Bastié, Madeleine Charnaux, Maryse Hilsz...

HÉLÈNE BOUCHER
Puiki aviatorė Hélène Boucher 1934 m. birželį pasirašė sutartį su jauna Caudron-Renault kompanija. Ji pasiekė daugybės laimėjimų: 1000 km pasaulio rekordą lengvuoju lėktuvu... tarptautinės kategorijos 100 km greičio rekordą; 1000 km rekordą, kai vidutinis greitis buvo 409 km/h...

1934 m. liepos 8 d. ji užėmė antrąją vietą Anžero 12 valandų lenktynėse, dvylika valandų iš eilės skridusi viena su Caudron-Rafale. Po mėnesio, vairuodama 140 AG Caudron-Renault vienmotorį, ji pasiekė moterų pasaulio rekordą - 445 km/h!

IR DAUGYBĖ KITŲ REKORDŲ...

Maryse Hilsz
Veikli ir ryški asmenybė Maryse Hilsz pasiekė daugybę greičio ir distancijos rekordų. 1938 m. gruodžio 30 d. jis pagerino pirmos kategorijos lėktuvo Caudron Simoun nesustojančio skrydžio rekordą, nuskridusi 3230 km iš Istro į Port Etjeną (Mauritanija).
Madeleine Charnaux
Pasamdyta kompanijos Caudron-Renault, ji buvo pirmoji moteris aviatorė, gavusi aklojo piloto licenciją. Netrukus ji, vairuodama Rafale, sumušė daugybę rekordų, įskaitant moterų ir bendrą 1 000 km greičio rekordą, 100 km greičio rekordą dviese ir 100 km greičio rekordą.
Maryse Bastié
Ji buvo pirmoji prancūzė aviatorė, pasiekusi daugybę moterų rekordų. Praėjus vos mėnesiui po Mermoz mirties, ji viena su 220 AG variklį turinčiu Caudron Simoun per 12 valandų ir 5 minutes įveikė Pietų Atlantą iš Dakaro į Natalą ir pasiekė moterų pasaulio greičio rekordą šiame maršrute.
DRĄSA, EMOCIJOS, SĖKMĖ
Kaip ir F1® šiandien, sportinė aviacija XX a. trečiajame dešimtmetyje buvo tikra laboratorija, kurioje buvo atliekami moksliniai tyrimai ir kuriamos pažangiausios technologijos. Reikalingi standartai, naujovės ir papildomas darbas - tai vertybės, kurios atlaikė laiko išbandymą ir kurias šiandien galima rasti mūsų biuruose, gamyklose ir gaminiuose. Renault Rafale yra puikus to pavyzdys.

DAUGIAU INFORMACIJOS NETRUKUS

The Originals Renault
lėktuvo Caudron-Renault C.450 kopijos