multimedijos sistema openR Link su integruotomis „Google“ paslaugomis

multimedijos sistema openR Link su integruotomis „Google“ paslaugomis

Renault Scenic 
Integruota „Google“ naudotojo sąsaja¹ su galimybe įdiegti bet kurias programas suteikia išskirtinę galimybę individualiai ir intuityviai sukonfigūruoti automobilio nustatymus naudojant „Google“ žemėlapius², „Google Assistant“² ir „Google Play“³. Iš viso pasiekiama daugiau kaip 50 programų su interaktyviu ir vystomu turiniu, įskaitant 11 programų, pasiekiamų tik bendradarbiaujant su įmone RENAULT⁴.
Ev route planner - Renault Scenic E-Tech 100% electric
navigacija realiuoju laiku
Naujos kartos openR ekranai, kurių bendras paviršiaus plotas 774 cm², leidžia dar patogiau naviguoti. Elektromobilio maršrutų planavimo priemonė atsižvelgia į vairuotojo pageidavimus ir siūlo optimalius maršruto variantus pagal pasirinktą įkrovimo režimą ir tinkamiausias įkrovimo stoteles. Maršrutas atnaujinamas remiantis faktinių sąnaudų duomenimis, taip pat atsiradus kliūtims (automobilių grūstis, kelio darbai ir t. t.) – tada jis automatiškai perskaičiuojamas.
Voice control - Renault Scenic E-Tech 100% electric
valdymas balsu
openR LINK galima valdyti balso komandomis, naudojant „Google Assistant“ kalbos atpažinimo funkcijas ir komandą „Hey Google“. Planuokite keliones, reguliuokite temperatūrą, keiskite važiavimo režimus – jums padės valdymo balsu funkcija. Todėl galite nenukreipdami dėmesio nuo kelio įjungti muziką, skambinti, užklausti informacijos ar aktyvuoti tam tikras automobilio funkcijas.
¹ „Google“, „Android Auto“, „Google“ žemėlapiai, „Waze“ ir kiti prekių ženklai yra įmonės „Google LLC“ nuosavybė.
* internetinės paslaugos „My Renault“, „Google“ žemėlapiai ir „Google Assistant“ pasiekiamos 5 metus nuo automobilio pristatymo.
³ programoms, atsisiųstoms iš „Google Play“, reikia papildomų duomenų, nes jos susietame telefone jungiasi prie interneto.
⁴ priklauso nuo šalies