internetinės paslaugos ir svaiginantis garsas

internetinės paslaugos ir svaiginantis garsas

Renault Scenic
connectivity - Renault Scenic E-tech 100% electric
internetinės paslaugos
Vairuodami 100 % elektrinį SCENIC E-TECH galite nuolat naudotis internetinėmis paslaugomis, pasiekiamomis multimedijos sistemoje openR LINK. Integruotos „Google“ paslaugos¹ ir jūsų mėgstamos programos užtikrina individualią ir intuityvią vairavimo patirtį su tokiomis funkcijomis kaip „Google“ žemėlapiai², „Google Assistant“² ir „Google Play“³.

Be to, norint visada naudotis pačiomis naujausiomis funkcijomis, programomis ir paslaugomis, nereikės važiuoti į servisą, nes FOTA (angl. „Firmware Over The Air“) technologija leidžia atnaujinti programinę įrangą nuotoliniu būdu.

Valdykite automobilį nuotoliniu būdu savo išmaniajame telefone naudodamiesi programa „My Renault“: stebėkite SCENIC užsakymą, susipažinkite su jo funkcijomis peržiūrėdami mokomąją medžiagą, planuokite įkrovimą ir t. t.
¹ „Google“, „Google Play“, „Google“ žemėlapiai, „Waze“ ir kt. yra „Google LLC“ prekių ženklai.
² „My Renault“ internetinės paslaugos, „Google“ žemėlapių ir „Google Assistant“ paslaugos teikiamos nemokamai 5 metus nuo transporto priemonės pristatymo dienos.
³ norint naudotis iš „Google Play“ atsisiųstomis programomis, reikia duomenų plano. Galite tiesiog bendrinti telefono ryšį su RENAULT automobiliu. Taip pat galite užsisakyti atskirą išankstinio mokėjimo planą iš mūsų partnerio „Orange“, kuriame pirmieji 3 GB yra nemokami (galioja 6 mėnesius).

multimedijos sistema openR LINK su integruotomis „Google“ paslaugomis

navigacija realiuoju laiku
navigacija realiuoju laiku
Naujos kartos openR sąsaja, kurios bendras paviršiaus plotas yra 774 cm², užtikrina dar tikslesnę navigaciją. Maršruto elektriniu režimu planavimo priemonė atsižvelgia į vairuotojo pageidavimus ir siūlo tinkamus maršrutus pagal pasirinktus įkrovimo tipus, surasdama optimalias įkrovimo vietas.
Ji automatiškai atnaujina duomenis pagal faktinį energijos naudojimą; aptikus kliūtį (eismo spūstį, kelio darbus ir pan.), kelionė perskaičiuojama.
valdymas balsu
Customisation - Renault Scenic E-Tech 100% electric
valdymas balsu
Sistemą openR LINK galima valdyti balsu, naudojant „Google Assistant“ balso atpažinimo funkciją. „Hey Google“ – paprašykite parodyti, kur artimiausios įkrovimo stotelės. Planuokite keliones, nustatykite temperatūrą, keiskite važiavimo režimą – jums padės balso asistentas. Neatitraukdami akių nuo kelio lengvai paleiskite muziką, skambinkite, gaukite reikiamos informacijos ar įjunkite kai kurias automobilio funkcijas.

daugiau nei 50 automobilinių programų


„My Renault“ – lengvai valdykite savo automobilį

Programa „My Renault“* – tai visas paslaugų ir praktiškų funkcijų rinkinys: stebėkite savo automobilio užsakymą realiuoju laiku, nuo pirkimo iki pristatymo; sužinokite apie jo funkcijas, naudodamiesi mokomąja medžiaga ir instrukcijomis; gaukite patarimų ar pagalbos tiesiogiai iš RENAULT konsultantų.

* įskaičiuotas veikimas 5 metus

„Harman-Kardon®“ garso sistema

sound experience - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid
svaiginantis garsas
Pasinerkite į aukštos kokybės garsą, atkuriamą per „Harman Kardon®“ specialiai sukurtus garsiakalbius. Dėl RENAULT sukurtos kokono efekto technologijos 100 % elektrinis RENAULT SCENIC E-TECH salonas yra nepriekaištingai izoliuotas, todėl galite mėgautis mėgstama muzika.