finansavimas

Renault Scenic

užsisakyti SCENIC E-TECH 100% electric finansavimą

Raskite sprendimą, kuris jums bus patogiausias norint įsigyti automobilį. Turime įvairių pasiūlymų su galimybėmis reguliuoti pradinį įnašą ir sutarties trukmę.
Renault Scenic E-tech 100% electric
LIZINGO SUTARTIS
Užsisakykite naująjį RENAULT SCENIC E-TECH 100% electric su pradiniu įnašu arba be jo konkrečiam laikotarpiui ir dėl nieko nesirūpinkite. Pasibaigus sutarčiai galėsite patys nuspręsti, ar norėsite pasilikti automobilį ar pasikeisti jį į naują.
extended warranty - Renault Scenic E-tech 100% electric
pratęsta garantija
RENAULT pratęstos garantijos sutartys skirtos padėti nenumatytose situacijose, pavyzdžiui, prireikus pakeisti ar suremontuoti mechanines, elektronines ar elektros sistemos dalis. Jos taip pat apima pagalbą visą parą Europos teritorijoje. Garantija galioja 5 metus arba iki 150 000 km ridos.
maintenance contracts - Renault Scenic E-tech 100% electric
serviso paslaugų sutartys
Tam, kad pasirūpinti RENAULT SCENIC technine priežiūra būtų paprasčiau, pasirinkite individualizuotą serviso paslaugų sutartį.

RENAULT CARE SERVICE
RENAULT CARE SERVICE specialistai visada pasiruošę padėti pasirūpinti jūsų SCENIC E-TECH 100% electric. RENAULT CARE SERVICE siūlo įvairias techninės priežiūros ir automobilio remonto paslaugas:

- specialūs techninės priežiūros pasiūlymai
- kiti techninės priežiūros sprendimai
RENAULT PAGALBA SUGEDUS
Į RENAULT gamintojo garantiją įeina paslauga RENAULT ASSISTANCE:
- remontas gedimo vietoje
- vilkimas iki artimiausio RENAULT serviso
- pagalba nuvykti į paskirties vietą
- apgyvendinimo ir kitų išlaidų padengimas, jei automobilis neveikią ilgą laiką
„My Renault“: kasdienė pagalba

My Renault - Renault Scenic E-tech 100% electric
„My Renault“: visada po ranka
Valdykite savąjį SCENIC E-TECH 100% electric nuotoliniu būdu: neišeidami iš namų nustatykite jo buvimo vietą, patikrinkite likusį nuvažiuojamą atstumą, nustatykite salono temperatūrą ir t. t. Susipažinkite su svarbiausiomis automobilio funkcijomis ir paslaugomis ir iki galo išnaudokite savo RENAULT galimybes.